Jezírkové fólie

EPDM fólie
EPDM fólie
Příslušenství pro EPDM
Příslušenství pro EPDM
PVC fólie
PVC fólie
Příslušenství pro PVC
Příslušenství pro PVC
Geotextilie pod fólie
Geotextilie pod fólie

Pokud si chcete vybudovat své vlastní zahradní jezírko nebo malý rybníček, tak k tomu budete potřebovat jezírkovou fólii. Ta je velmi důležitou součástí při stavbě jezírka. V této sekci najdete široký sortiment jezírkových fólií do jezírek, které jsou nabízeny v několika šířích.

Při výběru jezírkové fólie je důležité vybrat správný typ a kvalitní fólii. Na trhu jich je mnoho a rozhodně na ní nešetřete.

Jak správně vybírat jezírkové fólie a na co si dát pozor?!

Při volbě fólie do zahradního jezírka musíte zvážit hned několik hledisek. Pečlivý výběr fólie je základem plánování stavby zahradního rybníčku. Rozhodně se vyvarujte univerzálních fólií či nekvalitního zboží z Polska nebo Číny. Doporučujeme následující výrobce:

 • Jezírková fólie FATRA a.s
 • Jezírková fólie FIRESTONE

Výše uvedené jezírkové fólie se vyznačují vysokou kvalitou, jsou vyrobeny z atestovaných materiálů (bez ftalátů a nebezpečných látek), u nichž je jistota nezávadnosti pro živé organismy.

Jezírková fólie musí být pružná a v tahu velmi pevná, jen díky těmto vlastnostem bude instalace bezproblémová.  Díky pružnosti jezírkové folie dokážete předejít problémům, které nepružné folie často mají. Jedná se o schopnost odolat pohybům podkladu jezírka, ke kterým vždy dochází v různých intenzitách. Roztažnost fólie do jezírka tím pádem prodlužuje životnost rybníčku, neboť při pohybu podkladu nedojde k poničení, a nebudete tedy muset folii často měnit!

Široký výběr fólií

 • Jezírková fólie 0,5 mm
 • Jezírková fólie 1 mm
 • Jezírková fólie 1,5 mm
 • Jezírková folie 2 mm

V našem e-shopu různé typy fólií, ale i vše co je potřeba pro instalaci jezírkových fólií.

Pokud potřebujete poradit s výběrem fólie do rybníčku, pak se s námi kdykoliv spojte a my Vám pomůžeme zvolit nejlepší řešení.

Zobrazit pokračování…

Skrýt text…

Položky 118 z celkem 49

na stránku
Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

stručný přehled  rozšířenou tabulku 

Nastavit vzestupně

Položky 118 z celkem 49

na stránku
Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

stručný přehled  rozšířenou tabulku 

Nastavit vzestupně

Ohodnoťte nás, Váš názor se počítá!

Podělte se s námi a ostatními uživateli, jak jste spokojeni s termínem dodání, komunikací, se zbožím samotným a službami které nabízíme. Na Vašem názoru nám záleží.


Hodnocení obchodu na Zboží.cz


Posílejte fotografie svých jezírek, hodnoťte okrasná jezírka ostatních, sdílejte svou radost s ostatními fanoušky

/