Jezírkové fólie

Geotextilie pod fólie EPDM fólie Příslušenství pro EPDM PVC fólie Příslušenství pro PVC

Pokud si chcete vybudovat své vlastní zahradní jezírko nebo malý rybníček, tak k tomu budete potřebovat jezírkovou fólii. Ta je velmi důležitou součástí při stavbě jezírka. V této sekci najdete široký sortiment jezírkových fólií do jezírek, které jsou nabízeny v několika šířích.

Při výběru jezírkové fólie je důležité vybrat správný typ a kvalitní fólii. Na trhu jich je mnoho a rozhodně na ní nešetřete.

Jak správně vybírat jezírkové fólie a na co si dát pozor?!

Při volbě fólie do zahradního jezírka musíte zvážit hned několik hledisek. Pečlivý výběr fólie je základem plánování stavby zahradního rybníčku. Rozhodně se vyvarujte univerzálních fólií či nekvalitního zboží z Polska nebo Číny. Doporučujeme následující výrobce:

 • Jezírková fólie FATRA a.s
 • Jezírková fólie FIRESTONE

Výše uvedené jezírkové fólie se vyznačují vysokou kvalitou, jsou vyrobeny z atestovaných materiálů (bez ftalátů a nebezpečných látek), u nichž je jistota nezávadnosti pro živé organismy.

Jezírková fólie musí být pružná a v tahu velmi pevná, jen díky těmto vlastnostem bude instalace bezproblémová.  Díky pružnosti jezírkové folie dokážete předejít problémům, které nepružné folie často mají. Jedná se o schopnost odolat pohybům podkladu jezírka, ke kterým vždy dochází v různých intenzitách. Roztažnost fólie do jezírka tím pádem prodlužuje životnost rybníčku, neboť při pohybu podkladu nedojde k poničení, a nebudete tedy muset folii často měnit!

Široký výběr fólií

 • Jezírková fólie 0,5 mm
 • Jezírková fólie 1 mm
 • Jezírková fólie 1,5 mm
 • Jezírková folie 2 mm

V našem e-shopu různé typy fólií, ale i vše co je potřeba pro instalaci jezírkových fólií.

Pokud potřebujete poradit s výběrem fólie do rybníčku, pak se s námi kdykoliv spojte a my Vám pomůžeme zvolit nejlepší řešení.

Zobrazit pokračování…

Skrýt text…

Položky 118 z celkem 77

na stránku
Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

stručný přehled  rozšířenou tabulku 

Nastavit vzestupně

Položky 118 z celkem 77

na stránku
Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

stručný přehled  rozšířenou tabulku 

Nastavit vzestupně

Sdílejte s přáteli

Ohodnoťte nás, Váš názor se počítá!

Podělte se s námi a ostatními uživateli, jak jste spokojeni s termínem dodání, komunikací, se zbožím samotným a službami které nabízíme. Na Vašem názoru nám záleží.


Hodnocení obchodu na Zboží.cz


Posílejte fotografie svých jezírek, hodnoťte okrasná jezírka ostatních, sdílejte svou radost s ostatními fanoušky

/