EPDM fólie

  Tvorba zahradního jezírka vyžaduje hydroizolační fólie, které zabrání nechtěnému prosakování vody do půdy. Na trhu je spousta jezírkových fólií, které eliminují vsakování vody. V této sekci lze nalézt velmi kvalitní EPDM fólie, které jsou svojí vlastností jedinečně. Vyznačují se velkou pružností, pevností a odolností.

Výhody EPDM fólií

  Tento typ fólie se vyznačuje perfektní odolností proti povětrnostním podmínkám jako je UV záření, mráz atd. Jedinečnou vlastností kaučukové fólie je roztažnost až o 300%. Díky všem vlastnostem, lze provádět instalaci jezírkové EPDM fólie v kterémkoliv ročním období.

  Pokud nevíte, jaké EPDM fólie jsou nejvhodnější pro vaše zahradní jezírko, pak nás jednoduše kontaktujte a my vám poradíme, podle čeho se rozhodnout. Jestliže jste v naší nabídce nenašli folie EPDM, které potřebujete, pak je kdykoliv poptejte. Zprostředkujeme vám je za výhodnou cenu.

Zobrazit pokračování…

Skrýt text…

Produktů: 5

na stránku

stručný přehled  rozšířenou tabulku 

Nastavit vzestupně

Produktů: 5

na stránku

stručný přehled  rozšířenou tabulku 

Nastavit vzestupně

Ohodnoťte nás, Váš názor se počítá!

Podělte se s námi a ostatními uživateli, jak jste spokojeni s termínem dodání, komunikací, se zbožím samotným a službami které nabízíme. Na Vašem názoru nám záleží.


Hodnocení obchodu na Zboží.cz


Posílejte fotografie svých jezírek, hodnoťte okrasná jezírka ostatních, sdílejte svou radost s ostatními fanoušky

/