EPDM fólie

  Tvorba zahradního jezírka vyžaduje hydroizolační fólie, které zabrání nechtěnému prosakování vody do půdy. Na trhu je spousta jezírkových fólií, které eliminují vsakování vody. V této sekci lze nalézt velmi kvalitní EPDM fólie, které jsou svojí vlastností jedinečně. Vyznačují se velkou pružností, pevností a odolností.

Výhody EPDM fólií

  Tento typ fólie se vyznačuje perfektní odolností proti povětrnostním podmínkám jako je UV záření, mráz atd. Jedinečnou vlastností kaučukové fólie je roztažnost až o 300%. Díky všem vlastnostem, lze provádět instalaci jezírkové EPDM fólie v kterémkoliv ročním období.

  Pokud nevíte, jaké EPDM fólie jsou nejvhodnější pro vaše zahradní jezírko, pak nás jednoduše kontaktujte a my vám poradíme, podle čeho se rozhodnout. Jestliže jste v naší nabídce nenašli folie EPDM, které potřebujete, pak je kdykoliv poptejte. Zprostředkujeme vám je za výhodnou cenu.

Zobrazit pokračování…

Skrýt text…

Výběru neodpovídá žádná položka.

Ohodnoťte nás, Váš názor se počítá!

Podělte se s námi a ostatními uživateli, jak jste spokojeni s termínem dodání, komunikací, se zbožím samotným a službami které nabízíme. Na Vašem názoru nám záleží.


Hodnocení obchodu na Zboží.cz


Posílejte fotografie svých jezírek, hodnoťte okrasná jezírka ostatních, sdílejte svou radost s ostatními fanoušky

/