Příslušenství pro EPDM

V této kategorii Vám nabízíme vše potřebné pro pokládku a opravu EPDM fólií. Najdete tu drátěnky na zdrsnění fólie před lepením, nůž pro snadné řezání a tvarování fólie, aktivátory, pásky a mnoho dalšího.

Postup lepení EPDM

Už máme položenou geotextilii a jdeme na pokládku fólie. V prvním kroku musíme dbát na dostatečné překrytí pokládané fólie. Lepený spoj řádně očistíme na šířku pásky cca 8cm a dále povrch pečlivě zdrsníme pomocí drátěnky. Na zdrsněný spoj naneseme lepidlo s aktivátorem na šíři spojovací pásky a necháme jí několik vteřin až minut aktivovat a následně nalepíme pásku a přes voskový papír pořádně zaválečkujeme. Stejný postup uděláme i s druhou stranou fólie, po aktivaci lepidla přiložíme k předchozímu lepenému spoji a pořádně zaválečkujeme.

Pokud si nebudete vědět rady s výběrem potřeb pro lepení, či s postupem, tak nás neváhejte kontaktovat a my Vám rádi pomůžeme.

Zobrazit pokračování…

Skrýt text…

Produktů: 15

na stránku

stručný přehled  rozšířenou tabulku 

Nastavit vzestupně

Produktů: 15

na stránku

stručný přehled  rozšířenou tabulku 

Nastavit vzestupně

Ohodnoťte nás, Váš názor se počítá!

Podělte se s námi a ostatními uživateli, jak jste spokojeni s termínem dodání, komunikací, se zbožím samotným a službami které nabízíme. Na Vašem názoru nám záleží.


Hodnocení obchodu na Zboží.cz


Posílejte fotografie svých jezírek, hodnoťte okrasná jezírka ostatních, sdílejte svou radost s ostatními fanoušky

/