V této kategorii naleznete velmi kvalitní PVC fólie pro budování zahradních jezírek, rybníčků, nádrží pro chov ryb a jiné hydroizolační účely. 

Tento typ fólie patří mezi levnější, ale pořád dost kvalitní. Jejich menší nevýhodou je nepřizpůsobivost s členitým terénem, avšak zkušení svářeči fólií nemají žádný problém.

PVC fólie mají životnost v rozmezí 20 až 30 roků. Při jejich pokládání se doporučuje dodržet maximální hloubku nepřesahující 1,7 metrů. Vysoká měkkost těchto fólií zaručuje, že nebudou vznikat různé nevzhledné záhyby, které jsou u méně poddajných fólií zvykem. Základem pro kvalitní vodu je mít dno bez záhybů, neboť v záhybech se usazují různé nečistoty, baktérie, atd.

PVC fólie lze spojit lepení, ale tento proces je velice zdlouhavý, náročný a může se provádět jen v určitých podmínkách. Ideální spojení fólií je „svařováním“, kdy dosáhneme velmi kvalitního spoje. Při svařování se používá horkovzdušná pistole a váleček. Izolatér dělá spoj o šířce 5 – 7 cm.

Mezi naše hlavní dodavatele PVC fólií patří Fatra. Fólie jsou dodávány v různých tloušťkách:

  • PVC fólie 0,5 mm
  • PVC fólie 1 mm
  • PVC fólie 1,5 mm
  • PVC fólie 2 mm

Ideální pro větší zahradní jezírka je PVC fólie s tloušťkou od 1,5 mm a výše.

Zobrazit pokračování…

Skrýt text…

Produktů: 6

na stránku

stručný přehled  rozšířenou tabulku 

Nastavit vzestupně

Produktů: 6

na stránku

stručný přehled  rozšířenou tabulku 

Nastavit vzestupně

Ohodnoťte nás, Váš názor se počítá!

Podělte se s námi a ostatními uživateli, jak jste spokojeni s termínem dodání, komunikací, se zbožím samotným a službami které nabízíme. Na Vašem názoru nám záleží.


Hodnocení obchodu na Zboží.cz


Posílejte fotografie svých jezírek, hodnoťte okrasná jezírka ostatních, sdílejte svou radost s ostatními fanoušky

/