Filtrační a potoční čerpadla

Čerpadla do 5 m3/h
Čerpadla do 5 m3/h
Čerpadla do 10 m3/h
Čerpadla do 10 m3/h
Čerpadla do 15 m3/h
Čerpadla do 15 m3/h
Čerpadla do 20 m3/h
Čerpadla do 20 m3/h
Čerpadla nad 20 m3/h
Čerpadla nad 20 m3/h
Čerpadla na 12V
Čerpadla na 12V
Čerpadla s dvojím sáním
Čerpadla s dvojím sáním
Čerpadla s regulací výkonu
Čerpadla s regulací výkonu

Veškerá filtrační čerpadla i potoční čerpadla, prodávaná v tomto eshopu, jsou vysoce kvalitní a především ozkoušená praxí. Když použijete v jezírku filtrační i potočních čerpadla, pak dokážete jednoduše uvést vodu u zahradního jezírka, biotopů a rybníčků do pohybu. Záleží jen na vaší představě, kolik vody chcete uvést do pohybu, do jaké výšky či délky. Potoční čerpadla, stejně jako filtrační čerpadla jsou vysoce výkonná a mají dlouhou životnost.

Filtrační čerpadla, potoční čerpadla pro jezírko, rybníček či biotop

Pokud použijeme potoční čerpadla a filtrační čerpadla, pak máme zajištěnu i nízkou spotřebu energie. Filtrační čerpadla najdou své uplatnění i ve velmi znečištěných jezírcích. Filtrační čerpadlo i potoční čerpadlo je možno regulovat jak mechanicky, tak i elektronicky. Filtrační i potoční čerpadla mají vestavěny tepelné pojistky proti přehřátí.

Filtrační čerpadlo, potoční čerpadlo od renomovaných značek

Veškerá filtrační čerpadla i potoční čerpadla v eshopu jsou od odborných producentů jezírkové techniky:

 • OASE (filtrační, potoční čerpadlo).

 • UBBINK (filtrační, potoční čerpadlo).

 • AQUAFORTE (filtrační, potoční čerpadlo).

 • HAILEA (filtrační, potoční čerpadlo).

Proč zvolit právě filtrační čerpadlo či potoční čerpadlo

Potoční čerpadla, stejně jako filtrační čerpadla se vyznačuj vysokou kvalitou a mají dlouhou životnost a i nízkou spotřebu energie. Filtrační čerpadla najdou své uplatnění i ve velmi znečištěných jezírcích. Filtrační čerpadlo i potoční čerpadlo je možno regulovat jak mechanicky, tak i elektronicky. Filtrační i potoční čerpadla mají vestavěny tepelné pojistky proti přehřátí.

Filtrační čerpadlo pro jezírka a rybníčky

Filtrační čerpadlo je základem zahradního jezírka, které se chlubí čistou vodou. Filtrační čerpadlo musí být také dostatečné výkonné, trvanlivé a hlavně úsporné. Filtrační čerpadla pro rybníčky či jezírka jsou vystavena stálému provozu, proto v našem obchodě nabízíme jen vysoce kvalitní a spolehlivá filtrační čerpadla od od renomovaných výrobců - např. OASE.

Filtrační čerpadlo je primárně určeno pro udržení čistoty vody v zahradním jezírku. Filtrační čerpadla je vhodné při provozu propojit s jezírkovou filtrací. Je jedno, zda používáte tlakový filtr, hladinové sběrače, průtokové filtry, podvodní filtry či UV předčišťovací filtraci  - čistou vodu v jezírku je třeba permanentně zajišťovat a pravidelně kontrolovat.

Výhody našich filtračních čerpadel:

 • ECO model = úspora energie o 40% oproti ostatním čerpadlům,
 • možnost nastavení sacího výkonu přes přídavný koš nebo skimmer,
 • možnost napojení na suchý provoz mimo vaše jezírko (vždy pod úrovní hladiny, nejsou samonasávací),
 • odolnost vůči mrazu a zamrznutí.

  Potoční čerpadlo pro jezírka a rybníčky

  Potoční čerpadlo je základem pro to, abyste si vytvořili v jezírku potůček dle svých představ. Za pomoci potočního čerpadla docílíte pohybu vody v zahradním jezírku. Průtok vody přes kaskádu či potůček zajistí přirozené obohacení rybníku o potřebný kyslík, což přispívá k čistotě vody a růstu rostlin i živočichů.

  Jezírkové čerpadlo pro potůček či potok celkově oživí styl rybníčku – dodá mu na přirozenosti, vytvoří příjemnou zvukovou kulisu a vizuální dojem. Potoční čerpadlo lze využít nejen pro jezírkové potůčky, ale i pro provoz jezírkových vodopádů, se kterými si potoční čerpadlo, na rozdíl od běžných jezírkových čerpacích systémů, poradí dle vašich přání.

  Pokud vybíráme potoční čerpadlo, je třeba uvědomit si míru převýšení, jež je nutno s pomocí potočního čerpadla. Důležitá je pro potoční čerpadlo jaké šířka koryta potůčku. Čím větší převýšení a šířka koryta potůčku, tím výkonnější potoční čerpadlo musíme zvolit, aby byl vytvořen ideální dojem tekoucí vody. S výběrem vhodného potočního čerpadla pro vaše zahradní jezírko a rybníček vám rádi poradíme.

   


  Zobrazit pokračování…

  Skrýt text…

  Položky 118 z celkem 89

  na stránku
  Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

  stručný přehled  rozšířenou tabulku 

  Nastavit vzestupně

  Položky 118 z celkem 89

  na stránku
  Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

  stručný přehled  rozšířenou tabulku 

  Nastavit vzestupně

  Ohodnoťte nás, Váš názor se počítá!

  Podělte se s námi a ostatními uživateli, jak jste spokojeni s termínem dodání, komunikací, se zbožím samotným a službami které nabízíme. Na Vašem názoru nám záleží.


  Hodnocení obchodu na Zboží.cz


  Posílejte fotografie svých jezírek, hodnoťte okrasná jezírka ostatních, sdílejte svou radost s ostatními fanoušky

  /