Čerpadla do 5 m3/h

V této kategorii naleznete čerpadla pro zahradní jezírka o výkonu do 5000 l/h. Jejich použití oceníte v koupacích a okrasných jezírkách, jezírek s KOI kapry, rybníčků, potůčků, vodopádů atd.

Můžete si vybrat hned z několika značek OASE, Hailea, Pontec, AquaForte, Jebao atd. Tito výrobci jezírkových čerpadel jsou námi ověřené a disponují velkou účinností a kvalitou. Při použití čerpadla k filtrační technologii je výběr čerpadla jedním z hlavních faktorů správného fungování filtračního systému jezírka. Samotný výběr čerpadla ovlivňuje více okolností či faktorů, jako je například objem nádrže, počet ryb, převýšení, vzdálenost filtru od jezírka, u gravitačního zapojení filtrace vzdálenost hadice od čerpadla k výtoku atp.

Pokud si nejste jistí s výběrem čerpadla, tak nás neváhejte kontaktovat. Radi Vám pomůžeme vybrat čerpadlo, které bude idelní pro Vaše potřeby. 

Zobrazit pokračování…

Skrýt text…

Produktů: 9

na stránku

stručný přehled  rozšířenou tabulku 

Nastavit vzestupně

Produktů: 9

na stránku

stručný přehled  rozšířenou tabulku 

Nastavit vzestupně

Ohodnoťte nás, Váš názor se počítá!

Podělte se s námi a ostatními uživateli, jak jste spokojeni s termínem dodání, komunikací, se zbožím samotným a službami které nabízíme. Na Vašem názoru nám záleží.


Hodnocení obchodu na Zboží.cz


Posílejte fotografie svých jezírek, hodnoťte okrasná jezírka ostatních, sdílejte svou radost s ostatními fanoušky

/