Fontánová čerpadla

Fontánová čerpadla / fontány jsou určeny k vytváření vodních fontánových efektů v prostředí zahradních jezírek, biotopů a rybníčků. Fontána (fontánové čerpadlo) v zahradním jezírku je prvkem, který vaše jezírko oživí, rozhýbe v něm vodu, která klokotá, šplouchá a vytváří dojem živého jezírka.

Fontánová čerpadla a fontány pro zahradní jezírko, rybníček a biotop

Použijte fontánová čerpadla pro rozvýření poklidné hladiny svého biotopu, vytvořte zajímavý fontánový efekt, vytvořte fontánu a osvěžte vzduch s pomocí tryskající vody – to vše vám zajistí právě fontánové čerpadlo. Dopřejte si jezírko s živoucí vodou, což lehce zrealizujete, když rybníčku dopřejete fontánové čerpadlo. Bez fontány (fontánového čerpadla) to není ono!

Fontány a fontánová čerpadla v jezírku a rybníčku

Nabízíme vysoce kvalitní fontánová čerpadla pro zahradní fontány stejně jako velká fontánová čerpadla pro velkokapacitní jezírka. Každé z námi doporučovaných, fontánových čerpadel představuje jistotu a záruku trvalého provozu. Záleží jen na vaší potřebě, čemu dáte při výběru fontánového čerpadla přednost. Bude to množství vody či směr, výška a vzdálenost vodního proudu. Fontánové čerpadlo je možno umístit například na místa, kde jsou kameny, kaskády a jiné prvky, kde je vhodné využít efektu fontány právě za pomoci fontánového čerpadla.

Takováto fontánová čerpadla jsou specielně vyvinuta pro výše uvedené účely, umožňují provoz jak v hlubším zahradním jezírku, tak i v rybníčku s minimem vody. Sání fontánových čerpadel je umístěno na spodní straně tohoto jezírkového čerpadla. Některá fontánová čerpadla je možno instalovat i na sucho. Instalace na sucho předpokládá, že fontánové je nutné umístit pod úroveň vodní hladiny jezírka.

 


Zobrazit pokračování…

Skrýt text…

Položky 118 z celkem 63

na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

stručný přehled  rozšířenou tabulku 

Nastavit sestupně

Položky 118 z celkem 63

na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

stručný přehled  rozšířenou tabulku 

Nastavit sestupně

Sdílejte s přáteli

Posílejte fotografie svých jezírek, hodnoťte okrasná jezírka ostatních, sdílejte svou radost s ostatními fanoušky