Velkoobjemová čerpadla

V této kategorii najdete velkoobjemová čerpadla určená pro provoz velkých zahradních jezírek, kde je zapotřebí přečerpání velkého množství vody. Tato velkoobjemová čerpadla jsou určena pro gravitační zapojení s maximálním výtlakem do 6 m. Jejich robustní provedení a velký nasávací koš umožňuje nasávat větší množství nečistot, proto se hodí nejen pro zajištění koloběhu v zahradních jezírkách, ale i při kalamitních situacích nebo na koupalištích.

Velkou výhodou je schopnost přečerpávání velkého množství vody při minimálních provozních nákladech (umožňuje nepřetržitý provoz). Instalace velkoobjemového čerpadla je nenáročná. Oceníte nadstandardní odolnost a bezporuchovost těchto čerpadel, neboť jsou dimenzovány na vysokou zátěž s ohledem na distribuci vody. Těžké provozní podmínky a nepřetržitý provoz zvládají bez jakýchkoliv problémů. Velkoobjemová čerpadla nevyžadují žádnou enormní technickou obsluhu.

V naší nabídce najdete Velkoobjemová čerpadla. Nemají extrémní výtlak, naopak mají obdivuhodný výkon, co se týče schopnosti přečerpávání vody:

  • Čerpadla s průtokem 30.000 litrů za hodinu
  • Čerpadla s průtokem 40.000 litrů za hodinu
  • Čerpadla s průtokem 50.000 litrů za hodinu
  • Čerpadla s průtokem 60.000 litrů za hodinu

Zobrazit pokračování…

Skrýt text…

Produktů: 4

na stránku

stručný přehled  rozšířenou tabulku 

Nastavit vzestupně

Produktů: 4

na stránku

stručný přehled  rozšířenou tabulku 

Nastavit vzestupně

Ohodnoťte nás, Váš názor se počítá!

Podělte se s námi a ostatními uživateli, jak jste spokojeni s termínem dodání, komunikací, se zbožím samotným a službami které nabízíme. Na Vašem názoru nám záleží.


Hodnocení obchodu na Zboží.cz


Posílejte fotografie svých jezírek, hodnoťte okrasná jezírka ostatních, sdílejte svou radost s ostatními fanoušky

/