Bubnové filtry

V našem sortimentu najdete velmi široký výběr bubnových filtrací pro zahradní jezírka. Bubnové filtrace patří k těm nejlepším filtracím, protože jejich schopnost filtrování vody dosahuje nejlepších hodnot a to díky možnosti sestavení více různých bubnových filtraci za sebe.

Funkce bubnové filtrace

Hlavním cílem bubnové filtrace je zachytit co nejvíce mechanických nečistot, proto jsou filtry vybaveny jemným sítem, které je schopno zachytit nečistoty až 60 mikronů.

Filtrace se obecně nazývá „Pračka“, protože funguju na stejném principu. Voda natékající do filtru prochází přes bubnové síto, kde se zachytí mechanické nečistoty. Při zanesení filtračního síta se spustí automatické čištění pomocí trysky, která očistí zachycené nečistoty. Veškeré nečistoty odtékají do spodní části filtru a odpadního potrubí jsou vyvedeny ven.

Připojením dalších bubnových modulů dosáhneme větší čistící schopnosti a to díky biologickému čištění, které se provádí pomocí filtračních hub, či biokuliček.

Bubnové filtrace OAse

  • Premium
  • Premium Compact
  • Classic
  • Premium 80000

Tyto typy filtrací dosahují velké účinnosti u koupacích jezírek, či jezírek s Koi kapry. K dostání jsou k zapojení jak čerpadlovému, tak gravitačnímu.

Pokud si nejste jistí, jaký typ bubnové filtrace pořídit, či jak systém sestavit, tak nás neváhejte kontaktovat a mi Vám rádi poradíme.

Zobrazit pokračování…

Skrýt text…

Položky 118 z celkem 24

na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2

stručný přehled  rozšířenou tabulku 

Nastavit vzestupně

Položky 118 z celkem 24

na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2

stručný přehled  rozšířenou tabulku 

Nastavit vzestupně

Ohodnoťte nás, Váš názor se počítá!

Podělte se s námi a ostatními uživateli, jak jste spokojeni s termínem dodání, komunikací, se zbožím samotným a službami které nabízíme. Na Vašem názoru nám záleží.


Hodnocení obchodu na Zboží.cz


Posílejte fotografie svých jezírek, hodnoťte okrasná jezírka ostatních, sdílejte svou radost s ostatními fanoušky

/