V této podkategorii vám nabízíme kompletní tlakové filtry skládající se ze samotného tlakového filtru s UV lampou, z čerpadla a propojovací hadice (u vybraných modelů), tedy tlakové filtrační komplety. 

Najdete zde profesionální filtrační sety vlajkové lodě Oase, které patří mezi nejlepší tlakové filtry na trhu a i další cenově výhodnější sety filtrů s kvalitním čerpadlem (výkonově optimálně sladěné s filtrem), například tlakové filtrační sety Pontec.

Hlavní předností či výhodou tlakového filtu je možnost umístění filtrace kdekoli v zahradě. Filtraci můžete zakopat a tak se stane v zahradě prakticky neviditelnou. Další nespornou výhodou oproti průtokovým filtrům je schopnost tlakového filtru vytlačit vodu do výšky vodního sloupce tzn. nad samotný filtr. do kaskády, vývěru či vodopádu.

Nevýhoda tlakových filtrů spočívá v malé filtrační ploše související s kompaktními rozměry. Pro tuto vlastnost jsou tyto filtry upřednostňovány spíše pro menší a středně velká jezírka.

TIP: Zakopanou filtraci, tedy její vyčnívající část je možné schovat laminátovým výliskem imitující pískovcový kámen. Imitace pískovce je známa pod názvem Oase FiltoCap a je k dispozici v sekci příslušenství.

Zobrazit pokračování…

Skrýt text…

Produktů: 6

na stránku

stručný přehled  rozšířenou tabulku 

Nastavit vzestupně

Produktů: 6

na stránku

stručný přehled  rozšířenou tabulku 

Nastavit vzestupně

Ohodnoťte nás, Váš názor se počítá!

Podělte se s námi a ostatními uživateli, jak jste spokojeni s termínem dodání, komunikací, se zbožím samotným a službami které nabízíme. Na Vašem názoru nám záleží.


Hodnocení obchodu na Zboží.cz


Posílejte fotografie svých jezírek, hodnoťte okrasná jezírka ostatních, sdílejte svou radost s ostatními fanoušky

/