Štěrbinové filtry

V této kategorii naleznete štěrbinové filtry od renomovaných výrobců, kteří se specializují na výrobu štěrbinových filtrací. Štěrbinové filtry jsou charakteristické vysokým výkonem a efektivním účinkem při boji s většími nečistotami v jezírku, rybníčku či biotopu. Štěrbinový filtr zajistí čistou vodu v jezírku a účinně vyselektuje nežádoucí nečistoty. Štěrbinová filtrace má nízkonákladový provoz a při srovnání poměr cena/výkon je velmi efektivní zbraní v boji s jezírkovými nečistotami.

ŠTĚRBINOVÉ FILTRY, ŠTĚRBINOVÉ FILTRACE pro čistou vodu vašeho jezírka, rybníčku a biotopu. Efektivní řešení problematických jezírek. Kvalitní a výkonná filtrace za výhodnou cenu. Dodáváme do celé ČR.

Prodej kvalitních ŠTĚRBINOVÝCH FILTRŮ za nízké ceny. Výkonné štěrbinové filtry od renomovaných výrobců. Nejnižší dopravní náklady na štěrbinové filtry v ČR. Efektivní štěrbinová filtrace pro vaše jezírka, rybníčky a biotopy.

Štěrbinové filtry, filtrace pro čištění vody v jezírku

Štěrbinový filtr (filtrace) pracuje na způsob mechanické filtrace vody. Na základě tohoto systému dokáže štěrbinový filtr (filtrace) odstranit ze zahradního jezírka, biotopu, rybníčku větší hmotné nečistoty.

Rozlišujeme 2 druhy štěrbinových filtrů

 

  • Bubnový štěrbinový filtr (filtrace): jedná se komplikované a technicky propracované filtrační zařízení a z tohoto důvodu jsou tyto štěrbinové filtry (filtrace) náročnější především na prostor a instalaci.

Funkce bubnového štěrbinového filtru:

  1. Voda natéká sama na základě gravitace do bubnového štěrbinového filtru, kde prochází přes filtrační buben s vysoce jemnou síťovinou.
  2. V momentě zanesení bubnu této štěrbinové filtrace klesne hladina vody v prostoru za bubnem a díky tomu se automaticky zapne režim čištění.
  3. Buben je otáčen motorem a speciální čerpadlo pod tlakem ostřikuje buben. Díky tomu se nečistoty dostanou do speciálního koryta. Znečištěná voda je odvedena do kanalizace. Jelikož je vnitřní část bubnového filtru žebrovaná, dokáže vodu lehce zbavit velkých a těžkých nečistot a napadaných biologických předmětů (klacky, šišky, listí).

 

  • Štěrbinový filtr (filtrace) s lukovým sítem: méně nákladná varianta štěrbinové filtrace. Štěrbinový filtr (filtrace) s lukovým sítem je vhodná pro čištění vody jezírka od nečistot velikosti cca 250 micronů. Filtry zapojujeme čerpadlovým nebo gravitačním způsobem.

Funkce štěrbinového filtru s lukovým sítem:

  1. Voda vtéká do filtrace a protéká přes filtrační štěrbinové síto.
  2. Voda se následně vrací do jezírka nebo je naopak odváděna do biologické filtrace.

Výhodou štěrbinových filtrů je vysoká účinnost proti větším nečistotám, jejichž vyfiltrování nezpůsobuje zakalení vody v jezírku a její kompletní znečištění.

Zobrazit pokračování…

Skrýt text…

Produktů: 2

na stránku

stručný přehled  rozšířenou tabulku 

Nastavit vzestupně

Produktů: 2

na stránku

stručný přehled  rozšířenou tabulku 

Nastavit vzestupně

Ohodnoťte nás, Váš názor se počítá!

Podělte se s námi a ostatními uživateli, jak jste spokojeni s termínem dodání, komunikací, se zbožím samotným a službami které nabízíme. Na Vašem názoru nám záleží.


Hodnocení obchodu na Zboží.cz


Posílejte fotografie svých jezírek, hodnoťte okrasná jezírka ostatních, sdílejte svou radost s ostatními fanoušky

/