Tlakové filtry

Tlakový filtr / tlaková filtrace pro zahradní jezírka pracuje na základě kombinace biologické a mechanické filtrace. Tlakový filtr / tlaková filtrace je pak schopen díky tomuto propojení filtrovat nečistoty přes filtrační vrstvy. Tlakový filtr / tlaková filtrace produkuje díky kombinované filtraci čistou a kvalitní vodu, která může být odváděna do jezírkového vodopádu.

Tlakové filtry, tlaková filtrace pro jezírka, rybníčky, biotopy

Tlakový filtr / tlaková filtrace se hodí i pro zásobování jezírkových potůčků čistou vodou. Tlakový filtr / tlaková filtrace totiž dokáže pod tlakem vhodně zásobit i vzdálenější objekty jezírka. Tlakové filtry mají jednu velkou výhodu – je možné je umístit (zakopat) pod úrovní vodní hladiny. Součástí výbavy tlakového filtru / tlakové filtrace jsou i integrované UVC lampy, jež jsou základem UV předčišťovacích filtrací. Tlakový filtr / tlaková filtrace je opatřena čistícím mechanismem.

Dodáváme tlakové filtry níže uvedených značek:

  • SACEM (tlakový filtr, filtrace).

  • OASE (tlakový filtr, filtrace).
Zobrazit pokračování…

Skrýt text…

Produktů: 8

na stránku

stručný přehled  rozšířenou tabulku 

Nastavit vzestupně

Produktů: 8

na stránku

stručný přehled  rozšířenou tabulku 

Nastavit vzestupně

Sdílejte s přáteli

Ohodnoťte nás, Váš názor se počítá!

Podělte se s námi a ostatními uživateli, jak jste spokojeni s termínem dodání, komunikací, se zbožím samotným a službami které nabízíme. Na Vašem názoru nám záleží.


Hodnocení obchodu na Zboží.cz


Posílejte fotografie svých jezírek, hodnoťte okrasná jezírka ostatních, sdílejte svou radost s ostatními fanoušky

/