Tlakové filtry

Tlakový filtr / tlaková filtrace pro zahradní jezírka pracuje na základě kombinace biologické a mechanické filtrace. Tlakový filtr / tlaková filtrace je pak schopen díky tomuto propojení filtrovat nečistoty přes filtrační vrstvy. Tlakový filtr / tlaková filtrace produkuje díky kombinované filtraci čistou a kvalitní vodu, která může být odváděna do jezírkového vodopádu.

Tlakové filtry, tlaková filtrace pro jezírka, rybníčky, biotopy

Tlakový filtr / tlaková filtrace se hodí i pro zásobování jezírkových potůčků čistou vodou. Tlakový filtr / tlaková filtrace totiž dokáže pod tlakem vhodně zásobit i vzdálenější objekty jezírka. Tlakové filtry mají jednu velkou výhodu – je možné je umístit (zakopat) pod úrovní vodní hladiny. Součástí výbavy tlakového filtru / tlakové filtrace jsou i integrované UVC lampy, jež jsou základem UV předčišťovacích filtrací. Tlakový filtr / tlaková filtrace je opatřena čistícím mechanismem.


  Zobrazit pokračování…

  Skrýt text…

  Výběru neodpovídá žádná položka.

  Ohodnoťte nás, Váš názor se počítá!

  Podělte se s námi a ostatními uživateli, jak jste spokojeni s termínem dodání, komunikací, se zbožím samotným a službami které nabízíme. Na Vašem názoru nám záleží.


  Hodnocení obchodu na Zboží.cz


  Posílejte fotografie svých jezírek, hodnoťte okrasná jezírka ostatních, sdílejte svou radost s ostatními fanoušky

  /