UV filtrace

UV předčišťovací filtrace je základem čisté vody pro zahradí jezírka. Čistou vodu zajišťuje UV filtrace tzv. shlukování řas. UV předčišťovací filtrace slouží k úpravě vody pro zahradní jezírka a biotopy za pomoci ultrafialového záření. UV filtry a filtrace díky ultrafialovému záření odstraní nežádoucí původce chorob a řasy v jezírku.

UV filtry a UV filtrace (předčišťovací filtrace) pro zahradní jezírko, biotop a rybníček

Použití UV předčišťovací filtrace zaručí, že se voda jezírka pročistí a poskytne zázemí pro růst vodních rostlin. Samočisticí systém u UV předčišťovací filtrace zabezpečí snadné čištění UV trubic bez nutnosti rozebírání UV lampy / UV filtru. U každé UV předčišťovací filtrace je také důležitá možnost nastavení regulaci prostupu. UV lampa předčišťovací filtrace by měla odpovídat velikosti jezírka a i výkonu jezírkového čerpadla.

Dodáváme UV filtry a UV filtrace níže uvedených značek:

  • JEBAO (UV filtr, UV filtrace)

  • OASE (UV filtr, UV filtrace)

  • UBBINK (UV filtr, UV filtrace)

Filtrace pro jezírko hraje významnou roli při zajišťování harmonického prostředí v jezírku. UV předčišťovací filtrace pro jezírko je prvním krokem ke křišťálové vodě. UV jezírková filtrace čistí vodu od choroboplodných zárodků obsažených v jezírku. Jezírková filtrace může být umístěna pod hladinou a zachovat tak estetický dojem jezírka – nazývá se podvodní filtrace a používají se zejména k zajišťování hladiny kyslíku ve vodě.


Zobrazit pokračování…

Skrýt text…

Položky 118 z celkem 53

na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

stručný přehled  rozšířenou tabulku 

Nastavit vzestupně

Položky 118 z celkem 53

na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

stručný přehled  rozšířenou tabulku 

Nastavit vzestupně

Sdílejte s přáteli

Ohodnoťte nás, Váš názor se počítá!

Podělte se s námi a ostatními uživateli, jak jste spokojeni s termínem dodání, komunikací, se zbožím samotným a službami které nabízíme. Na Vašem názoru nám záleží.


Hodnocení obchodu na Zboží.cz


Posílejte fotografie svých jezírek, hodnoťte okrasná jezírka ostatních, sdílejte svou radost s ostatními fanoušky

/