UV filtrace

UV lampy
UV lampy
Náhradní UV žárovky, skla
Náhradní UV žárovky, skla
Náhradní díly
Náhradní díly

UV předčišťovací filtrace je základem čisté vody pro zahradí jezírka. Čistou vodu zajišťuje UV filtrace tzv. shlukování řas. UV předčišťovací filtrace slouží k úpravě vody pro zahradní jezírka a biotopy za pomoci ultrafialového záření. UV filtry a filtrace díky ultrafialovému záření odstraní nežádoucí původce chorob a řasy v jezírku.

UV filtry a UV filtrace (předčišťovací filtrace) pro zahradní jezírko, biotop a rybníček

Použití UV předčišťovací filtrace zaručí, že se voda jezírka pročistí a poskytne zázemí pro růst vodních rostlin. Samočisticí systém u UV předčišťovací filtrace zabezpečí snadné čištění UV trubic bez nutnosti rozebírání UV lampy / UV filtru. U každé UV předčišťovací filtrace je také důležitá možnost nastavení regulaci prostupu. UV lampa předčišťovací filtrace by měla odpovídat velikosti jezírka a i výkonu jezírkového čerpadla.

Dodáváme UV filtry a UV filtrace níže uvedených značek:

 • OASE (UV filtr, UV filtrace)

 • UBBINK (UV filtr, UV filtrace)

Filtrace pro jezírko hraje významnou roli při zajišťování harmonického prostředí v jezírku. UV předčišťovací filtrace pro jezírko je prvním krokem ke křišťálové vodě. UV jezírková filtrace čistí vodu od choroboplodných zárodků obsažených v jezírku. Jezírková filtrace může být umístěna pod hladinou a zachovat tak estetický dojem jezírka – nazývá se podvodní filtrace a používají se zejména k zajišťování hladiny kyslíku ve vodě.


   Zobrazit pokračování…

   Skrýt text…

   Položky 118 z celkem 53

   na stránku
   Stránka:
   1. 1
   2. 2
   3. 3

   stručný přehled  rozšířenou tabulku 

   Nastavit vzestupně

   Položky 118 z celkem 53

   na stránku
   Stránka:
   1. 1
   2. 2
   3. 3

   stručný přehled  rozšířenou tabulku 

   Nastavit vzestupně

   Ohodnoťte nás, Váš názor se počítá!

   Podělte se s námi a ostatními uživateli, jak jste spokojeni s termínem dodání, komunikací, se zbožím samotným a službami které nabízíme. Na Vašem názoru nám záleží.


   Hodnocení obchodu na Zboží.cz


   Posílejte fotografie svých jezírek, hodnoťte okrasná jezírka ostatních, sdílejte svou radost s ostatními fanoušky

   /