Vliesové filtry

V této kategorii najdete velmi účinné vliesové filtrace, které svojí funkčností dokáží absorbovat velké množství nežádoucích organických prvků z vody zahradních jezírek. Lze říct, že kvalita filtračního systému se odvíjí od použitého vliesu.  Nejčastěji se používá vlies s gramáží 55g na metr čtvereční.

Přednosti vliesového filtru

Tento filtrační systém je částečně automatický, kdy čidlo průtoku vody filtrací automaticky otáčí rouno a tím posune znečištěnou část vliesu, aby byl umožněn dostatečný průtok. Proto není zapotřebí vlies kontrolovat, jen až se celý vymotá, tak se jednoduše vymění za nový.

Jejich použití oceníte hlavně u větších přírodních nádrží a rybníků. Jejich instalace je trochu složitější a musí se dodržet několik pravidel při zapojení. Vliesové filtrace jsou k dostání:

  1. Vliesový filtr pro gravitační zapojení
  2. Vliesový filtr pro čerpadlové zapojení

Filtrační systém GENESIS

Inovativní řešení vliesového filtračního systému s velmi kvalitní konstrukcí, kde není zapotřebí elektrické energie. Provoz filtrační jednotky je jednoduchý a velmi účinný.

Základem každého jezírka je čistá voda, ať už se jedná o koupací, či jezírko pro chov ryb. Filtrační systém Genesis EVO3/500 je nejlepším a nejjednodušším řešením jak docílit průzračně čisté vody a nastolit biologickou rovnováhu vody v jezírku. Vliesové rouno trvale oddělí pevné částice z jezírka, jako jsou např. výkaly, řasy, listy atd.

 

 

Náhradní vlies do filtračního systému

V našem sortimentu máme zařazené náhradní media pro vliesové filtrace. V případě jaké koliv další poruchy co se týče třeba elektrické části nás neváhejte kontaktovat a my Vám daný produkt seženeme.

Zobrazit pokračování…

Skrýt text…

Produktů: 2

na stránku

stručný přehled  rozšířenou tabulku 

Nastavit vzestupně

Produktů: 2

na stránku

stručný přehled  rozšířenou tabulku 

Nastavit vzestupně

Ohodnoťte nás, Váš názor se počítá!

Podělte se s námi a ostatními uživateli, jak jste spokojeni s termínem dodání, komunikací, se zbožím samotným a službami které nabízíme. Na Vašem názoru nám záleží.


Hodnocení obchodu na Zboží.cz


Posílejte fotografie svých jezírek, hodnoťte okrasná jezírka ostatních, sdílejte svou radost s ostatními fanoušky

/