Novinky v e-shopu

27.10.2017 13:52:02 Zahradní jezírko a jeho zazimování

Teplé měsíce v roce jsou pryč, stromy pomalu odhazují své listy a příroda se barví do překrásných barev. Zimní období je čas, kdy se nejen medvědi uchylují k zimnímu spánku. Totéž platí i o zahradním jezírku. Přesně v tento čas nastává ta správná chvíle, kdy připravit zahradní jezírko na jeho zazimování. Připravili jsme si pro vás článek, který vám ve směru zazimování jezírka může být nápomocen.

23.2.2012 19:51:46 Velké změny

Zdravíme všechny příznivce zahradních jezírek. Aktuálně pro Vás připravujeme novou prodejnu, která bude na dosah od Brna. Souběžně s novou prodejnou také připravujeme nový design a zlepšení funkčnosti webových stránek. Proto nyní méně aktualizujeme články a další příspěvky. Každopádně se máte na co těšit, proto děkujeme za shovívavost. 

19.1.2012 11:31:55 Ryby v zimě

Ryby jsou stále v zahradních jezírkách a biotopech velmi oblíbené. Jak zajistit, aby přežily zimu v pořádku a nic jim nechybělo? Krátký článek Vám napoví jak rybám v jezírku zajistit zimní pohodu a přežití do dalšího jara.

16.11.2011 9:51:34 Zazimování technologií u jezírka

Jezírko teď prochází klidovou zimní fází, musí být proto řádně připraveno, jak jsme již psali v dřívějším článku a jak Vás informujeme na www.jezirkarstvi.cz. Jak se postarat o technologie v jezírku se podívejte zde.

26.10.2011 9:25:29 Příprava jezírka na zazimování

Teplé měsíce, kdy jsme si užívali vody a osvěžovali se u jezírka jsou pro tento rok pryč. Nyní nás čeká práce se zazimováním jezírka, což je přece jenom pro veškeré vodní elementy, pro koupací jezírko obzvláště, zaslouženou odměnou. Jak se připravit na zimu, co vše je potřeba pro zazimování jezírka udělat? Které produkty Vám usnadní tuto práci? Podívejte se a užívejte si podzim se všemi jeho krásami i povinnostmi. Na jaře se Vám jezírko odmění a i v zimě poslouží jako okrasný prvek zahrady.

Posílejte fotografie svých jezírek, hodnoťte okrasná jezírka ostatních, sdílejte svou radost s ostatními fanoušky