Novinky v e-shopu

27.10.2017 13:52:02 Zahradní jezírko a jeho zazimování

Teplé měsíce v roce jsou pryč, stromy pomalu odhazují své listy a příroda se barví do překrásných barev. Zimní období je čas, kdy se nejen medvědi uchylují k zimnímu spánku. Totéž platí i o zahradním jezírku. Přesně v tento čas nastává ta správná chvíle, kdy připravit zahradní jezírko na jeho zazimování. Připravili jsme si pro vás článek, který vám ve směru zazimování jezírka může být nápomocen.

28.3.2017 15:28:05 Zahradní jezírko a jarní příprava

V těchto dnech, kdy zimě definitivně odzvonilo, přišel ten správný čas začít si zase užívat sluníčka na zahradě a kroužit kolem vašeho zahradního jezírka. V zimě jsme si mohli odpočinout a provádět jen minimální úkony spojené s údržbou. Jarní období je naopak časem kdy se všechno probouzí a je třeba všech nachystat pro nastávající sezónu. Totéž platí i o zahradním jezírku. S čím je třeba počítat před začátkem sezóny a na co všechno myslet při startu Vašeho jezírka, uvádíme v tomto článku.

23.2.2012 19:51:46 Velké změny

Zdravíme všechny příznivce zahradních jezírek. Aktuálně pro Vás připravujeme novou prodejnu, která bude na dosah od Brna. Souběžně s novou prodejnou také připravujeme nový design a zlepšení funkčnosti webových stránek. Proto nyní méně aktualizujeme články a další příspěvky. Každopádně se máte na co těšit, proto děkujeme za shovívavost. 

19.1.2012 11:31:55 Ryby v zimě

Ryby jsou stále v zahradních jezírkách a biotopech velmi oblíbené. Jak zajistit, aby přežily zimu v pořádku a nic jim nechybělo? Krátký článek Vám napoví jak rybám v jezírku zajistit zimní pohodu a přežití do dalšího jara.

16.11.2011 9:51:34 Zazimování technologií u jezírka

Jezírko teď prochází klidovou zimní fází, musí být proto řádně připraveno, jak jsme již psali v dřívějším článku a jak Vás informujeme na www.jezirkarstvi.cz. Jak se postarat o technologie v jezírku se podívejte zde.