O eshopu Zahradní jezírko.cz

Poznejte detailně eshop Zahradní jezírko.cz

Svěřte se odborníkům, kteří rozumí zahradním jezírkům a ví, co Vaše zahradní jezírka potřebují. Snažíme se pro Vás dodávat nejkvalitnější zboží za výhodné ceny. Tvorba zahradních jezírek a bitotopů, stejně jako vše okolo koupacích jezírek a jezírkářství, je pro nás zábavou. Chceme i Vám pomoci k Vašemu vysněnému zahradnímu jezírku.

Co najdete v eshopu Zahradní jezírko.cz

V eshopu najdete pouze praxí vyzkoušené produkty od předních a renomovaných dodavatelů techniky a příslušenství pro zahradní jezírka, koupací jezírka, zahradní rybníčky a biotopy.

Nabídka eshopu Zahradní jezírko.cz obsahuje následující kategorie produktů:

  Jezírková technika:

  ...Zkrátka všechny produkty k vybudování, provozu a údržbě jezírka.

  Zahrádkářské potřeby:

  ...A mnoho dalších produktů do Vaší zahrady.

   Pomůžeme Vám bez problému zrealizovat zahradní jezírko - vybereme vhodnou filtraci i čerpadlo, dodáme osvětlení a doporučíme nejideálnější řešení pro osázení rostlinami. Námi nabízený sortiment je vysoce kvalitní a dosti široký. Dodáváme čerpadla a filtry pro zahradní jezírka, podvodní světla, světla do zahrad, hladinové sběrače, přípravky pro úpravu vody (chemické přípravky), likvidátory řas, vzduchovací motory, ohřívače, rozvody, ventily a řadu dalších doplňků a příslušenství pro zahradní jezírka, biotopy a bazény – tedy veškerý sortiment, který k budování a údržbě zahradního jezírka potřebujete. Nabízíme i akční sady a komplety pro zahradní koupací jezírka.

   Součástí naší činnosti v oblasti zahradních jezer je i odborný servis. Jedná se o rady a tipy, které poskytujeme prostřednictvím zde zveřejněných odborných článků o tematice zahradních biotopů, jejich budování a údržby (např. zazimování).

   V čem je eshop „Zahradní jezírko“ jedinečný?

   Naše výhoda oproti konkurenci spočívá v naší odbornosti a dlouholetých praktických zkušenostech s návrhem zahradních jezírek, biotopů a jejich údržbou. Toto zahrnuje samozřejmě i výběr nejvhodnější filtrace pro jezírka, jezírkových čerpadel, osvětlení pod vodu i pro okolí zahradního jezírka. Pro realizaci zahradních jezírek a biotopů vám doporučíme nami oveřené firmy. Neméně významné je i vhodné rozmístění vodních rostlin v zahradním rybníčku a jeho bezprostředním okolí. Naše dlouholetá letá spolupráce s Vodní zahradou Komořany, která nabízí velké množství vodních rostli a jejich odborná praxe vám zaručí, že Vašemu jezírku doporučí opravdu ta nejvhodnější řešení a rady s osázení vodními rostlinami.

   Proč zahradní jezírka, rybníčky, biotopy, koupací či okrasná jezírka?

   Voda a zahrada patří odedávna k sobě. Jsou to dvě složky, které nám poskytují životadárnou energii, dokáží nás uklidnit i  povzbudit a dodat nám potřebný odpočinek a načerpání nové síly. Vodní jezírka v zahradě tvoří samostatný osobitý svět a zároveň podtrhují unikátní ráz zahrady. Díky zahradním jezírkům, rybníčkům a biotopům zahrada získává svou tvář a doslova ožívá, neboť čistá a svěží voda v jezírku přináší neustálé klokotání, šplouchání a ševelení. Zahradní rybníček zde však není jen pro potěchu sluchu, ale i oka. Vodní jezírko, s protékající vodou, která bez ustání skáče po kamenech, v krásném prostředí vodních rostlin na hladině i v okrajových zónách, je pro nás oázou klidu a místem odpočinku a relaxace. Pocit relaxace dodá zahradní jezero prostě vždy, navíc především pak pro koupací jezírka platí, že jsou místem, kde se každý z nás může osvěžit a prožít krásné chvilky s rodinou. Často v biotopu nechybí ani drobné jezírkové rybky či Koi kapři – i to je kus přírody, který máme tolik rádi a můžeme ho mít na dosah ruky.

   Aby vám takovéto zahradní rybníčky mohly dlouhodobě přinášet radost a potěchu všech smyslů, je třeba se o ně vhodně starat. Čistit vodu pomocí filtrace, chemických přípravků a čerpadel, vhodně rozmístit vodní rostliny a také světla a další světelnou techniku. Eshop „Zahradní jezírko“ je tu z tohoto důvodu právě pro vás a nabízí vám odbornou pomoc při údržbě vašeho koupacího zahradního jezírka či rybníčku.

   Každé zahradní jezírko má svá specifika

   Pro každou velikost zahradního jezírka existují odpovídající prostředky pro jeho výstavbu a údržbu – tj. jezírková filtrace, jezírková čerpadla, osvětlení, vodní rostliny a jiné nutné doplňky. Výstavbu zahradního rybníčku je z tohoto důvodu nutno vhodně naplánovat. Je třeba znát ideální dobu působení přímého slunečního záření na zahradní jezero (4-6 hodin). Rozsáhlé okrajové vodní zóny s vhodně zvolenou vodní florou zamezují tomu, aby se předešlo přílišnému zahřívání a znečišťování vody v koupacím jezírku. Je mnoho faktorů a detailů, které je třeba znát. My vám rádi poradíme a vybereme ideální řešení na míru. Koupi každého produktu v našem obchodě můžete telefonicky konzultovat.

   Nejen samotná konstrukce a technické řešení jezírka či rybníčku je určující. Také množství ryb, hloubka a velkost vodní plochy, rozmístění vodních rostlin apod. Vše je dobré předem velmi důkladně naplánovat a poradit se pokud možno s odborníky. I přesto, že plánujeme vytvořit jezero s maximálně přirozenými podmínkami, bez doplňkové techniky, za kterou považujeme jezírková čerpadla, filtrace pro jezera či chemii pro ošetření čistoty vody to jde jen velmi špatně.

   Ke kvalitní a čisté vodě v zahradním jezírku dospějeme především použitím vhodným filtračních zařízení a také díky promyšlenému vysázení rostlin do specifických částí jezírka či rybníčku. Jezírkové rostliny jsou přirozeným prostředkem pro stabilizování kvality vody. Nelze proto opomíjet velmi detailní výběr rostlin pro jezírka před samotnou výstavbou biotopu. Především pak v případě výsadby ryb či Koi kaprů je nutné o čistotu vody v jezírku dbát s velkým úsilím. Zde přichází na řadu i znalost technologických a biologických zákonitostí, které ovlivňují celkový vzhled a zdravé fungování našeho zahradního jezírka, koupacího jezírka či rybníčku.

   Jsme rádi za Vaši návštěvu a doufáme, že u nás spokojeně nakoupíte!
   Vaše Zahradní jezírko.cz
    
    
   logo-zahradni-jezirko

   Ohodnoťte nás, Váš názor se počítá!

   Podělte se s námi a ostatními uživateli, jak jste spokojeni s termínem dodání, komunikací, se zbožím samotným a službami které nabízíme. Na Vašem názoru nám záleží.


   Hodnocení obchodu na Zboží.cz


   Posílejte fotografie svých jezírek, hodnoťte okrasná jezírka ostatních, sdílejte svou radost s ostatními fanoušky

   /