Informace pro zákazníky

Obchodní podmínky 

Slevy a poskytování slev:

 • Objednávky nad 2500 s DPH mají poštovné zdarma (nevztahuje se na paletovou přepravu, zboží od hmotnosti 50 kg a nadměrných rozměrů (rozměr nad 3 m obvodu).
 • Při větších nákupech poskytujeme množstevní slevy.
 • Tyto obchodní podmínky upravují práva a povinnosti mezi společností DOLTAK s.r.o., Komořany 2,683 01 Rousínov, IČ: 29308674, DIČ: CZ29308674 dále jen „prodávající“, na straně jedné a kupujícími na straně druhé.

Ceníky a ceny zboží

Cenu prodávaného zboží stanoví prodávající. Výjimečně může dojít k aktualizaci cen a to v důsledku změny ceny dodavatele prodávajícího, resp. výrobce nabízeného výrobku. Jako cena při uzavření kupní smlouvy mezi prodávajícím a kupujícím platí uvedená cena. Kupující bude o změně ceny srozuměn telefonicky nebo emailem.

Objednání zboží

Objednat zboží a platně uzavřít kupní smlouvu si může kupující emailem, telefonicky nebo prostřednictvím internetového obchodu. Jakákoliv výše zmíněná forma objednávky je závazná. Kupující je povinen poskytnout prodávajícímu v objednávce nezbytné údaje potřebné k úspěšnému splnění objednávky: tj. určení způsobu dodání, doručovací adresa, fakturační údaje, odsouhlasení ceny přepravy (palety, nadrozměr).

Dodací lhůty

Zboží, které je k dispozici skladem, bude připraveno k odeslání nebo předání druhý pracovní den od potvrzení objednávky. V případě jiného termínu dodání je povinen prodávající informovat o termínu dodání (telefonicky, emailem).

Způsob dodání, ceny poštovného, balného a dopravy

Způsob dodání zboží záleží na volbě kupujícího, kdy kupující uvede způsob dodání zboží v objednávce. Kupující si může zboží vyzvednout v termínu dodání osobním odběrem v prodejně prodávajícího v Rousínově, Tománkova 147, 683 01, Okres: Vyškov. Zboží je možné dodat také prostřednictvím České pošty nebo kurýrní služby.

Způsoby dodání/odběru zboží:

 • Osobní odběr
 • Česká pošta
 • Kurýrní služba ( Geis,..)

Cena přepravy:

 • Česká pošta: 70,00 Kč bez DPH
 • Geis: 75,00 Kč bez DPH
 • Paletová přeprava (cena řešena individuálně)

Ceny zahrnují jen přepravu bez způsobu platby, který bude k ceně připočítán zvlášť.

Způsoby platby

 • Dobírkou 30,00 Kč bez DPH
 • Platba kartou 35,00 Kč bez DPH (pouze u PPL)
 • Platba převodem 0,00 Kč
 • Hotově na prodejně 0,00 Kč

Poštovné je splatné spolu s úhradou kupní ceny za zboží při dodání zboží, není-li dohodnuto jinak. Dle požadavků zákazníka lze dodat zboží i do Slovenské republiky, kdy podmínkou v tomto případě je úhrada kupní ceny předem a výše poštovného v tomto případě je 400,- Kč bez DPH (mimo paletovou přepravu).

Platební podmínky

Kupní cenu za dodávané zboží je možno, dle volby kupujícího, zaplatit hotově při převzetí zboží na provozovně prodávajícího nebo bezhotovostním převodem předem na základě zálohové (proforma) faktury, kterou vystaví prodávající kupujícímu na základě žádosti kupujícího. Státním institucím a organizacím lze po předchozí dohodě poskytnou splatnost vystavených daňových dokladů na úhradu kupní ceny dle dohody.

Evidence tržeb EET 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Posílejte fotografie svých jezírek, hodnoťte okrasná jezírka ostatních, sdílejte svou radost s ostatními fanoušky