Osvětlení a elektro do jezírka

Jezírková světla mohou mít různé podoby a především účel použití. V eshopu naleznete tyto druhy jezírkových světel a osvětlení:

  • Osvětelní pod vodu – jezírková podvodní světla.

  • Zahradní osvětlení - světla do zahrady.

  • Příslušenství pro osvětlení jezírek a zahrad.

  • Plovoucí osvětlení a jezírková hladinová světla.

Osvětlení a světla pro jezírka, biotopy, rybníčky

Osvětlení v zahradě dokáže dodat jedinečný nádech a originální charakter vašemu zahradnímu jezírku či jinému zahradnímu prvku i v noci. Není nad to, když se v teplé letní noci posadíte do své zahrady v blízkosti rybníčku, který je krásně osvětlen na vybraných místech. Z vody vychází kužely světla, které osvětlují průzračnou vodu. Na březích jezírka jsou osvětleny rostliny, skalka či fontánka s potůčkem.Jezírkové osvětlení a osvětlení zahrady dokáže navodit idylickou atmosféru plnou klidu a odpočinku a dokáže velmi efektně zpříjemnit noční koupání či procházku zahradou. Osvětlení jezírka nabízíme v mnoha variantách.

Světla pro jezírka

Proč spojení osvětlení a jezírka? Jezírkové osvětlení prodlouží každý večer vaši radost z rybníčku a zahrady. Osvětlení pro jezírko rozzáří vaši zahradu a rozehraje festival emocí: pohádkově romantická a tajuplná zahrada je vždy nadosah. Osvětlení jezírka i zahrady má i praktické důvody, umožňuje lepší viditelnost v zahradě, ukazuje krásu jezírka či rybníčku, ale především tato jezírková světla dokáží navodit dojem větší zahrady a pocit bezpečí.

Dodáváme světla pro jezírka, osvětlení zahrad i rybníčků mimo jiné i od firmy OASE – jedná se o velmi kvalitní, vysoce odolné a bezpečné jezírkové osvětlení s 12 voltovým napětím. Je možno si proto velmi jednoduše nainstalovat jezírkové osvětlení zcela bez pomoci odborníka. Záleží jen na vás, zda osvětlení jezírka či zahradní světla umístíte ve vodě, na vodě, na okraji rybníčku, v prostoru zahrady či na své terase. Existuje více možností, jak použít osvětlení jezírka a velmi pěkně osvětlit váš rybníček či celou zahradu.

Jezírko díky svému osvětlení získá vysoce atraktivní zevnějšek, který umocní i speciální světelné efekty, které oživí jezírko i v noci. Osvětlení jezírek a světla pro rybníčky jsou zhotovena s ohledem na náročné externí podmínky, tudíž jim samozřejmě nevadí ani voda či chladné počasí.

Zobrazit pokračování…

Skrýt text…

Položky 118 z celkem 52

na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

stručný přehled  rozšířenou tabulku 

Nastavit vzestupně

Položky 118 z celkem 52

na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

stručný přehled  rozšířenou tabulku 

Nastavit vzestupně

Ohodnoťte nás, Váš názor se počítá!

Podělte se s námi a ostatními uživateli, jak jste spokojeni s termínem dodání, komunikací, se zbožím samotným a službami které nabízíme. Na Vašem názoru nám záleží.


Hodnocení obchodu na Zboží.cz


Posílejte fotografie svých jezírek, hodnoťte okrasná jezírka ostatních, sdílejte svou radost s ostatními fanoušky

/