Jezírková světla

V této kategorii naleznete veškerá světla a osvětlení pro zahradní jezírka, bazény a zahradu. Nechybí mnoho druhů světel, jejichž použití je opravdu různorodé a záleží pouze na vás, jak budete chtít své zahradní jezírko či koupací bazén osvětlit.

Světla a osvětlovací komplety

Podvodní osvětlení – osvětlení pod vodu pro jezírko, biotop, rybníček

Podvodní osvětlení u jezírek plní nejen funkci estetickou, ale i praktickou. Jezírkové podvodní osvětlení zaručuje bezpečnost při vstupu a výstupu z koupacího jezírka. Estetickým zážitkem pak je, pokud vhodně s pomocí podvodního osvětlení jezírko nasvítíte, tak nejen při koupání, ale i při odpočinku u rybníčku, budete nasávat atmosféru jedinečnosti, kterou vyčarují kužely podvodních světel deroucích se z pod hladiny na povrch. Přejeme, ať jsou příjemné chvilky a nezapomenutelné okamžiky, které vašim jezírkům přináší podvodní světla (podvodní osvětlení), tím nejkrásnějším, co máte na svém jezírku rádi po západu slunce. Pokud podvodní osvětlení doplníte i o osvětlení zahrady a osvětlení okolí jezírka, pak určitě budete milovat noční, romantické posezení ve vaší zahradě.

Pro podvodní světla (podvodní osvětelní) jezírek a biotopů je důležitá výška umístění a samotná poloha. Vhodné je umístit podvodní osvětlení přibližně 60 centimetrů pod hladinu jezírka. Nejideálnější možností pro podvodní osvětlení jezírka je použít bodová podvodní světla, která tvoří rozptýlený barevný efekt nad hladinou.

Dodáváme vysoce kvalitní a odolné podvodní osvětlení (jezírková podvodní světla) a spojovací kabely.

Plovoucí osvětlení, hladinová světla pro jezírko, biotop, rybníček

Plovoucí osvětlení - jak již samotný název napovídá - druh světel, která splývají na hladině jezírka. Plovoucí osvětlení či jinak také hladinová světla jsou ideálním doplňkem pro vaše biotopy. Hladinové osvětlení solární i plovoucí osvětlení nesolárního typu se hodí pro všechny druhy rybníčků a jezírek bez rozdílu.  

Plovoucí osvětlení dokáže navodit poklidnou a příjemnou atmosféru pro večerní koupání. Zpestřete si noční koupání i celkový vzhled zahrady – objednejte výkonné a kvalitní plovoucí osvětlení (hladinová světla). Nakupte právě u nás své plovoucí osvětlení - jedná se o nadstandardní a vysoce kvalitní solární plovoucí světla a hladinové osvětlení pro zahradní jezírko, okrasný rybníček, biotop a koupací jezírko za výhodné ceny.

Zahradní osvětlení a světla pro zahrady

Dopřejte své zahradě večerní osvětlení. Zahradní osvětlení dodá zahradě jedinečnou atmosféru, kdy světla prozáří vybraná místa, nasvítí stromy, skalky, rostliny, cestičky a jiné objekty. Divadlo stínů, doprovázené zvuky klokotající vody, může začít. Dejte své zahradě s pomocí zahradního osvětlení úplně jiný rozměr! Odpočinek v záři zahradních světel je opravdu velmi silným zážitkem. Zahradní osvětlení však nevykouzlí jen perfektní vizuální zážitek, ale světla v zahradě mají praktické využití – umožní jednoduchou orientaci v zahradě.

Samotné rozmístění světel v zahradě je třeba pečlivě promyslet. Zahradní osvětlení by mělo zvýraznit hlavní dekorativní chlouby zahrady a naopak potlačit to, co má být skryto. Zahradní osvětlení rozmístíme vždy tak, abychom nehleděli přímo do světla. Velmi efektní je také kombinace s podvodním osvětlením jezírek a rybníčků v zahradě.

Zahradní osvětlení se dá lehce ovládat, světla v zahradě jsou často opatřeny i automatickým spouštěním a jsou provozována díky solární energii. Druhů a typů zahradních světel je mnoho. Při výběru osvětlení pro zahrady vám mile rádi poradíme.

 


Zobrazit pokračování…

Skrýt text…

Položky 118 z celkem 32

na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2

stručný přehled  rozšířenou tabulku 

Nastavit vzestupně

Položky 118 z celkem 32

na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2

stručný přehled  rozšířenou tabulku 

Nastavit vzestupně

Ohodnoťte nás, Váš názor se počítá!

Podělte se s námi a ostatními uživateli, jak jste spokojeni s termínem dodání, komunikací, se zbožím samotným a službami které nabízíme. Na Vašem názoru nám záleží.


Hodnocení obchodu na Zboží.cz


Posílejte fotografie svých jezírek, hodnoťte okrasná jezírka ostatních, sdílejte svou radost s ostatními fanoušky

/