Péče o jezírko

Vodní vysavače a příslušenství
Vodní vysavače a příslušenství
Vodní chemie
Vodní chemie
Tyče, síťky, kartáče
Tyče, síťky, kartáče
Zazimování jezíreka
Zazimování jezíreka
Testování, měření vody
Testování, měření vody
Nářadí
Nářadí

Zahradní jezírko, koupací jezírko či rybníček je uměle vytvořené přírodní společenství, které vyžaduje určitou míru regulace, údržby a péče. Tyto zásahy se musí pochopitelně přizpůsobovat konkrétním podmínkám daného prostředí. Péče o zahradní jezírko je důležitý a permanentní proces. V jezírku jsou ryby, vodní rostliny, působí i proměna počasí a jiné faktory. Péči o jezírko nelze tedy nikdy opomenout.

Péče o jezírko - jezírkové okysličovače a vysavače, vodní chemie a vše pro zazimování jezírek

 • Okysličovače pro zahradní jezírko - bubláky, provzdušňování.
 • Vysavače pro zahradní jezírko - čištění a vysávání jezírek.
 • Vodní chemie pro zahradní jezírko - úprava vody, čištění proti řasám.
 • Prostředky pro zimní období – zazimování zahradních jezírek.
 • Bazénové síťky a teleskopické síťky pro číštění vody

Každý majitel zahradního jezírka si přeje, aby  voda v zahradním rybníčku byla průzračná, aby mohl sledovat vše, co se v jezírku děje. Při péči o jezírko je však důležité také vědět, co se odehrává v biosystému vody – co zde chybí či přebývá. Pravidelná péče o jezírko – to je základ tohoto přístupu, bez kterého nejde jezírko provozovat. Opravdová krása zahradního jezírka totiž vzniká uvnitř, proto je nutná kvalitní péče o jezírko. Musíme mít vždy po ruce okysličovače zahradních jezírek, jezírkové vysavače, jezírkovou chemii, síťky apod.

Vnitřní hodnoty vody v zahradním jezírku se v průběhu ročních období stále mění. Slunce jinak září, počet a velikost jezírkových rostlin se mění, jezírkové ryby rostou aj. Proto je při péči o jezírko vhodné vykonávat pravidelná měření a zkoušky. Diagnózu stavu vody v zahradním jezírku si můžete bez problému provést sami za pomoci testovacích pomůcek. Následně stačí jen test vyhodnotit a případně kvalitu vody v jezírku upravit za pomoci vodní chemie, případně vysát nečistoty apod.

Náš program „Péče o zahradní jezírko“ využívá produktů specializované firmy OASE i jiných renomovaných firem. V oblasti péče o jezírko dodáváme vodní chemii řady Aqua Active, stabilizátory kyslíku, bakterií či potřebných biotických přísad. Námi zprostředkovaná péče o jezírka přináší rovnováhu v ekosystému zahradních rybníčků, biotopů či jezírek a usnadňuje jezírkové filtraci zabezpečení zdravé a na první pohled čisté vody.

 


Zobrazit pokračování…

Skrýt text…

Položky 118 z celkem 106

na stránku
Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

stručný přehled  rozšířenou tabulku 

Nastavit vzestupně

Položky 118 z celkem 106

na stránku
Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

stručný přehled  rozšířenou tabulku 

Nastavit vzestupně

Ohodnoťte nás, Váš názor se počítá!

Podělte se s námi a ostatními uživateli, jak jste spokojeni s termínem dodání, komunikací, se zbožím samotným a službami které nabízíme. Na Vašem názoru nám záleží.


Hodnocení obchodu na Zboží.cz


Posílejte fotografie svých jezírek, hodnoťte okrasná jezírka ostatních, sdílejte svou radost s ostatními fanoušky

/