Péče o jezírko

Jezírkové vodní vysavače Vodní chemie Sítě, Síťky Zazimování jezírek a bazénů Testování, měření vody Nářadí

Zahradní jezírko, koupací jezírko či rybníček je uměle vytvořené přírodní společenství, které vyžaduje určitou míru regulace, údržby a péče. Tyto zásahy se musí pochopitelně přizpůsobovat konkrétním podmínkám daného prostředí. Péče o zahradní jezírko je důležitý a permanentní proces. V jezírku jsou ryby, vodní rostliny, působí i proměna počasí a jiné faktory. Péči o jezírko nelze tedy nikdy opomenout.

Péče o jezírko - jezírkové okysličovače a vysavače, vodní chemie a vše pro zazimování jezírek

Každý majitel zahradního jezírka si přeje, aby  voda v zahradním rybníčku byla průzračná, aby mohl sledovat vše, co se v jezírku děje. Při péči o jezírko je však důležité také vědět, co se odehrává v biosystému vody – co zde chybí či přebývá. Pravidelná péče o jezírko – to je základ tohoto přístupu, bez kterého nejde jezírko provozovat. Opravdová krása zahradního jezírka totiž vzniká uvnitř, proto je nutná kvalitní péče o jezírko. Musíme mít vždy po ruce okysličovače zahradních jezírek, jezírkové vysavače, jezírkovou chemii, síťky apod.

Vnitřní hodnoty vody v zahradním jezírku se v průběhu ročních období stále mění. Slunce jinak září, počet a velikost jezírkových rostlin se mění, jezírkové ryby rostou aj. Proto je při péči o jezírko vhodné vykonávat pravidelná měření a zkoušky. Diagnózu stavu vody v zahradním jezírku si můžete bez problému provést sami za pomoci testovacích pomůcek. Následně stačí jen test vyhodnotit a případně kvalitu vody v jezírku upravit za pomoci vodní chemie, případně vysát nečistoty apod.

Náš program „Péče o zahradní jezírko“ využívá produktů specializované firmy OASE i jiných renomovaných firem. V oblasti péče o jezírko dodáváme vodní chemii řady Aqua Active, stabilizátory kyslíku, bakterií či potřebných biotických přísad. Námi zprostředkovaná péče o jezírka přináší rovnováhu v ekosystému zahradních rybníčků, biotopů či jezírek a usnadňuje jezírkové filtraci zabezpečení zdravé a na první pohled čisté vody.

 


Zobrazit pokračování…

Skrýt text…

Položky 118 z celkem 172

na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

stručný přehled  rozšířenou tabulku 

Nastavit sestupně

Položky 118 z celkem 172

na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

stručný přehled  rozšířenou tabulku 

Nastavit sestupně

Sdílejte s přáteli

Posílejte fotografie svých jezírek, hodnoťte okrasná jezírka ostatních, sdílejte svou radost s ostatními fanoušky