Tyče, síťky, kartáče

Bazénová síťka (jezírková síťka) zajistí, aby zahradní jezírka byla vždy čistá a připravená ke koupání. Kvalitní bazénová síťka (jezírková síťka) dokáže odstranit mechanické nečistoty zahradního jezírka. Bazénová síťka (jezírková síťka) se upevňuje na bambusovou či telťeskopickou tyč. Jak dno, tak i hladinu vám dopomůže nejlépe vyčistit vhodně vybraná bazénová síťka (jezírková síťka). K dispozici jsou bazénové síťky s velkými či malými oky, dnové síťky i hladinové síťky. Vyberte si i velikost, tvar a druh jezírkové síťky. Prodáváme i sítě na zakrytí jezírka.

Síťky pro rybníčky, jezírka a bazény

V eshopu Zahradní jezírko.cz si vyberete z mnoha druhů kvalitních bazénových sítěk. Vyhovuje Vám více bazénová síťka (jezírková síťka) s teleskopickou hliníkovou tyčí, nebo dáváte přednost při výběru bazénových sítěk bambusovým tyčím různých velikostí? Připraveny jsou pro vás různé délky pro bazénové síťky (jezírkové síťky) - dlouhé i krátké tyče mnoha variant.

Tvar bazénové síťky

Důležité u výběru bazénové síťky (jezírkové síťky) je také její samotný tvar. Dbejte proto na správný výběr tvaru Vaší bazénové síťky. K dispozici jsou následující tvary jezírkových sítěk:

  • oválná bazénová / jezírková síťka - ovál

  • kulatá bazénová / jezírková síťka - kruh

  • trojúhelníková bazénová / jezírková síťka

  • čtveratá bazénová / jezírková síťka - čtverec

  • obdélníková bazénová / jezírková síťka - obdélník

Stejně tak je třeba vybírat velikost síťoviny u bazénových a jezírkových sítěk. Pro jedny nečistoty v rybníčku, jezírku se hodí bazénová síť s velkými oky, pro jiný učel použijeme síťky s jemnými oky na úklid jezírek a biotopů.

Zcela odlišným druhem jsou síťkyna ryby a koi kapry, které se používají při výlovu jezírkových ryb a koi kaprů v rybníčku.

Další pomůcky pro čištění vody v bazénu, jezírku

Jedná se o pomůcky pro vytahování řas z jezírek a rybníčků. Patří sem i jezírkové kleště, jezírkové nůžky.

 


Zobrazit pokračování…

Skrýt text…

Produktů: 15

na stránku

stručný přehled  rozšířenou tabulku 

Nastavit vzestupně

Produktů: 15

na stránku

stručný přehled  rozšířenou tabulku 

Nastavit vzestupně

Ohodnoťte nás, Váš názor se počítá!

Podělte se s námi a ostatními uživateli, jak jste spokojeni s termínem dodání, komunikací, se zbožím samotným a službami které nabízíme. Na Vašem názoru nám záleží.


Hodnocení obchodu na Zboží.cz


Posílejte fotografie svých jezírek, hodnoťte okrasná jezírka ostatních, sdílejte svou radost s ostatními fanoušky

/