Vodní vysavače a příslušenství

Jezírkové vysavače / bazénové vysavače použijete v případě, že se na dně vašeho jezírka usazují nečistoty, které kazí kvalitu vody. Tomuto jevu by se mělo předcházet použitím hladinového čističe - skimmeru, který zajistí, aby nečistoty neklesaly na dno, kdy je pak nutné použít právě jezírkové vysavače / bazénové vysavače. Kvalitní jezírkové vysavače / bazénové vysavače vysají zbytky rozložených a zetlelých rostlin, napadané listí, řasy, kal a jiné nečistoty. Výkonné jezírkové vysavače / bazénové vysavače vysají i pevné nečistoty (kamínky, štěrk apod.) – ty pak jezírkové vysavače / bazénové vysavače oddělují v tzv. gravitačním (separačním) filtru. Jezírkové vysavače / bazénové vysavače není nutné zavodňovat, čerpadlo si vodu nasaje samo.

Jezírkové vysavače / bazénové vysavače pro zahradní jezírko

Z tohoto důvodu je vhodné vodní vysavač použít i pro přečerpávání či odčerpávání vody z jiných vodních nádrží, studní apod. Výkonný jezírkový vysavač/bazénový vysavač dokáže vodu s nečistotami vysát ze dna jezírka až v hloubce 7 metrů. Veškeré vysávané nečistoty vidíte díky průhlednému potrubí jezírkového vysavače. Po skončení vysávání stačí jen vyprázdnit separační filtr vodního vysavače. Pro pohodlí vysávání je důležité mít dlouhou sací hadici, nástavce a další příslušenství.

Hledáte-li kvalitní jezírkové a bazénové vysavače za výhodné ceny, obraťte se na nás! Dodáváme vysavače: Gardena, Pontec, Pondovac, Pondomatic, UBBINK Vacu Pond Cleaner aj.

Jezírkový vysavač je také nazáván jako:

 • Podvodní vysavač

 • Dnový vysavač

Majitelé přírodních jezírek, kteří si zakládají na vizuálním dojmu své pýchy, rozhodně potřebují vysavač pro jezírko, biotop, rybníček či bazén. Zejména stojatá voda a ryby mohou pro jezírko znamenat pravidelné zanášení kalným sedimentem na dně jezírka. Vysavač pro jezírko patří mezi nástroje běžné údržby jezírka a jeho dna. Jezírkový vysavač si dokáže poradit s nánosy na dně jezírka i s nafoukaným listím a jinými nečistotami na vodní hladině.

Vysavač pro jezírko předchází tlení biologických materiálů u dna a případnému uvolňování nežádoucích toxických látek do vody. Pravidelné používání vysavače pro jezírko znamená tedy nejen mechanickou péči ale také udržování hygienické čistoty vody.

Kvalitní jezírkový vysavač je konstruován tak, aby mu nevadil ani kontakt s pískem či kamínky na dně jezírka a je bezpečný i pro fólii, jejíž protržení by mohlo znamenat závažný problém. Široká škála nástavců a speciálních odsávacích hubic, kterými je jezírkový vysavač vybaven, umožňuje pohodlné zacházení s přístrojem. V prodeji jsou hubice pro jezírkové vysavače uzpůsobené k odsávání nejrůznějších nežádoucích materiálů včetně chomáčů řas, jemného kalu, písku, zetleného listí i větviček.

Vysavač pro jezírko lze používat i pro čištění břehů, kde je málo vody nebo naopak hustý porost vodních rostlin. V přírodním jezírku jsou často používané nejrůznější půdní filtry a kořenové čističky – jezírkové vysavače je možné používat bez problémů i v přítomnosti těchto zařízení.

 


  Zobrazit pokračování…

  Skrýt text…

  Položky 118 z celkem 40

  na stránku
  Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

  stručný přehled  rozšířenou tabulku 

  Nastavit vzestupně

  Položky 118 z celkem 40

  na stránku
  Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

  stručný přehled  rozšířenou tabulku 

  Nastavit vzestupně

  Ohodnoťte nás, Váš názor se počítá!

  Podělte se s námi a ostatními uživateli, jak jste spokojeni s termínem dodání, komunikací, se zbožím samotným a službami které nabízíme. Na Vašem názoru nám záleží.


  Hodnocení obchodu na Zboží.cz


  Posílejte fotografie svých jezírek, hodnoťte okrasná jezírka ostatních, sdílejte svou radost s ostatními fanoušky

  /