Testování, měření vody

V této kategorii naleznete bazénové teploměry pro měření teploty vody a také testery a testovací sady pro zjišťování kvality vody v bazénu, jezírku či rybníčku. Jedná se o nepostradatelné pomocníky při sledování a udržování kvalitní vody ve vašem bazénu.

Kvalita a teplota vody - testery, testovací sady a teploměry pro měření

Testery, testovací sady pro diagnostiku kvality vody

Tester vody v bazénu slouží pro zjištění kvality a konkrétních hodnot vody ve vašem jezírku, koupacím rybníčku. Tester vody v bazénu je vynikajícím pomocníkem všude tam, kde potřebujete mít přehled o kvalitě vody – především u koupacích bazénů a jezírek je nutné stále kontrolovat kvalitu vody a především hodnoty vody následně upravovat za pomoci vodní chemie.

Bazénový tester vody slouží ke zjištění hodnot: pH, aktivní kyslík, chlor.

Teploměry pro bazény, jezírka a koupací rybníčky

Teploměry pro zjištění teploty vody najdou uplatnění především v koupacích zahradních jezírcích a zahradních bazénech. Díky bazénovému teploměru vždy určíte přesnou teplotu vody v bazénu či jezírku. Vodní teploměry pro bazény a koupací jezírka lze použít jak pro venkovní, tak i pro vnitřní bazény.

Nabízené bazénové teploměry jsou vhodné pro všechny typy zahradních jezírek, koupacích rybníčků a bazénů. Teploměry pro měření teploty vody lze využít především pro nadzemní bazény, stejně tak i pro zapuštěné bazény. K dispozici je několik druhů bazénových a jezírkových teploměrů: teploměr malý návěsný, velký plochý teploměr či teploměry v elegantních imitacích ryby či kačenky. Jedná se o teploměry z plastu, zvířátka plavou na hladině. Díky plováku se drží bazénové teploměry na hadině, přičemž měřící sonda je v dostatečné hloubce pod hladinou.

Zobrazit pokračování…

Skrýt text…

Produktů: 3

na stránku

stručný přehled  rozšířenou tabulku 

Nastavit vzestupně

Produktů: 3

na stránku

stručný přehled  rozšířenou tabulku 

Nastavit vzestupně

Ohodnoťte nás, Váš názor se počítá!

Podělte se s námi a ostatními uživateli, jak jste spokojeni s termínem dodání, komunikací, se zbožím samotným a službami které nabízíme. Na Vašem názoru nám záleží.


Hodnocení obchodu na Zboží.cz


Posílejte fotografie svých jezírek, hodnoťte okrasná jezírka ostatních, sdílejte svou radost s ostatními fanoušky

/