Vodní chemie

Startovací bakterie
Startovací bakterie
Proti zelené a kalné vodě
Proti zelené a kalné vodě
Proti vláknité řase
Proti vláknité řase
Proti bahnu
Proti bahnu
Aktivní kyslík
Aktivní kyslík
Úprava vody
Úprava vody

Vodní chemie (bazénová chemie), stejně jako hladinové čističe, vodní vysavače a jezírková filtrace, dopomáhá k čisté a dlouhodobě kvalitní vodě ve vašem zahradním jezírku či rybníčku. Vodní chemie (bazénová chemie) je potřebná také pro proces zazimování jezírek. Vodní chemie (bazénová chemie) slouží k úpravě tvrdosti jezírkové vody, odstraňování bakterií z vody, přidávání přirozených živin, úpravě PH vody a celkové čistoty.

Vodní chemie (bazénová chemie) pro zahradní jezírko, bazén

K přípravkům vodní chemie (bazénová chemie) řadíme i testery či stabilizátory. Bez vodní chemie (bazénová chemie) a přípravků pro stabilizaci a úpravu vody v jezírku je těžké udržet vodu ve stavu, která vyhovuje koupání, chovu ryb a rozvoji vodních rostlin. Spojit tyto požadavky přirozenou cestou je velmi obtížné, proto je třeba vodu ošetřit právě přípravky jezírkové vodní chemie.

Vodní chemie (bazénová chemie) pro zahradní jezírka, bazény - nabízíme:

 • PH mínus.

 • Stabilizátor vody.

 • Chemie proti řasám.

 • Biologický spouštěč.

 • Redukce kalu.

 • Tester vody.

K čemu slouží jezírková vodní chemie

Vodní chemie pro jezírko, rybníček, bazén a biotop je nedílnou součástí čisté vody. Díky jezírkové vodní chemii dosahují křišťálově čisté vody i majitelé přírodních jezírek. Tento fakt je často opomíjený a majitelé budoucích biotopů berou „samočištění“ jezírka za samozřejmost. K tomu aby voda byla opravdu hygienicky čistá je však jezírková a vodní chemie a její použití zcela nezbytné a to nejen v období koupání.

Bazénová a vodní chemie je dnes na trhu běžně dostupným a bezpečným produktem. Pokud je ovšem bazénová a vodní chemie používána laikem je třeba řídit se přesně návodem, kterým by každá kvalitní jezírková a vodní chemie měla být opatřena a dávkovat s opatrností. Bazénová a vodní chemie je ovšem poměrně široký pojem – jedná se totiž o širokou škálu produktů pečujících nejen o čistotu ale i další kvality a hodnoty vody. Z nejvíce používaných přípravků bazénové chemie pro úpravu vody jmenujme PH- (PH mínus), kyselinu chlorovodíkovou a další přípravky proti řasám a ke srážení nečistot ve vodním jezírku. Nedílnou součástí pro každého jezírkáře jsou i testery vody pro zjištění aktuální kvality vody a nedostatků v čistotě jezírkové vody.

Při péči o jezírko je potřeba jezírková a vodní jezírková chemie proti řasám a jejich množení, ale též bazénová a vodní chemie zajišťující chemickou nezávadnost vody určenou pro koupání v letní sezóně. Pro zimní období by měla být zajištěna bazénová a vodní chemie napomáhající zazimování přírodního jezírka. Jednou z dalších kvalit, které jezírková a vodní chemie zajišťuje, je pH vody. To hraje roli při samotném použití vodní chemie, protože příliš vysoké pH vody způsobuje nižší efektivitu samotné jezírkové chemie.

Také jezírková a vodní chemie pro stabilizaci tvrdosti vody je užitečným pomocníkem v péči o biotopy. Spotřeba chemie závisí na teplotě vody- čím teplejší voda tím vyšší spotřeba. Na trhu existuje též jezírková a vodní chemie v podobě kombinovaných tablet, které jsou pohodlnější k dávkování. Z hlediska efektivity je však vhodnější používat jednotlivé prostředky bazénové a vodní chemie samostatně.

 


Zobrazit pokračování…

Skrýt text…

Položky 118 z celkem 60

na stránku
Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

stručný přehled  rozšířenou tabulku 

Nastavit vzestupně

Položky 118 z celkem 60

na stránku
Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

stručný přehled  rozšířenou tabulku 

Nastavit vzestupně

Ohodnoťte nás, Váš názor se počítá!

Podělte se s námi a ostatními uživateli, jak jste spokojeni s termínem dodání, komunikací, se zbožím samotným a službami které nabízíme. Na Vašem názoru nám záleží.


Hodnocení obchodu na Zboží.cz


Posílejte fotografie svých jezírek, hodnoťte okrasná jezírka ostatních, sdílejte svou radost s ostatními fanoušky

/