RSS kanály

Přehled RSS kanálů eshopu Zahradní-jezírko.cz, které můžete automaticky odebírat. Možnosti využití a způsob aktivace odběru RSS kanálů je podrobně popsán v textu níže.

Produkty v akci a slevě RSS kanál
Nové produkty RSS kanál
Novinky v eshopu RSS kanál
Doporučujeme vám... RSS kanál
Globální kanál všech produktů RSS kanál

RSS kanály kategorií

RSS kanály výrobců


Co je to RSS a jak Vám pomůže jednoduše sledovat změny v eshopu Zahradní jezírko.cz?

RSS Vám umožní velmi jednoduše a automaticky stahovat novinky a změny na eshopu, aniž byste museli hlídat, jaké nové slevy v eshopu přibyly, které nové produkty byly do eshopu přidány či jaké jsou nové zprávy o provozu eshopu. Do čtečky RSS kanálů si zařadíte kanály (oblasti), které chcete automaticky sledovat. Vše ostatní již za Vás udělá RSS čtečka, která stahuje jakýkoliv nový příspěvek v dané sekci a zobrazí Vám ho v RSS čteče – nejčastěji tak najdete stažené zprávy ve Vašem prohlížeči, kde je RSS čtečka integrována.

Přestože vše vypadá jako náročný postup, opak je pravdou. Stačí jedno kliknutí na vybraný RSS kanál a jeho přidání do čtečky je hotovo. Pak již se stahují aktuální novinky přímo k Vám, aniž byste museli navštívit samotné stránky www.zahradni-jezirko.cz. Žádná sleva už Vám neunikne, každá novinka se Vám zobrazí ihned v momentě, kdy bude na eshopu zveřejněna!

O RSS obecně

RSS = odesílání novinek z konkrétních webových stránek do Vašeho PC. Eshop, který odběr obsahu prostřednictvím RSS umožňuje, zpřístupní návštěvníkům RSS kanál (RSS adresu), který si návštěvník přidá s pomocí speciálního programu, běžně pojmenovaného jako RSS čtečka, do odebíraných zdrojů.

Vše je nenáročné a navíc RSS šetří Váš čas, neboť nemusíte pravidelně navštěvovat eshopy či weby a hledat aktuální informace, slevy apod. 

Jak aktivovat odběr RSS?

Pro odběr RSS musíte mít nainstalovanou RSS čtečku. V současné době jsou však čtečky RSS základním vybavením novějších verzí prohlížečů, takže není potřeba nic instalovat, ale rovnou kliknout na RSS odkaz v eshopu, čímž bude přidán do RSS čtečky a od této chvíle bude předávat novinky přímo k Vám. Obrázek

RSS čtečka odebíraný RSS kanál zpracuje, automaticky vyhodnotí, které články jsou na sledovaném eshopu nové od posledního data prověřování a následně Vám zobrazí článek, novinku, sdělení, příspěvek…

RSS čtečka pravidelně automaticky kontroluje, jestli se obsah eshopu nezměnil. V případě, že je v eshopu publikován nový obsah (novinky, produkt, sleva aj.), tak ho RSS čtečka automaticky stáhne a upozorní Vás na něj.

RSS čtečky – kde je vzít?

RSS čteček a programů, sloužících pro odběr RSS kanálů, je velké množství. V případě potřeby je stačí vyhledat na internetu a zdarma stáhnout. Pro Windows lze využít např. RSS Owl, FeedReader nebo český RSS Point či RSS Tracker. RSS čtečka je také zpravidla přímo integrovaná v novějších verzích programu Mozilla Thunderbird. Ve verzích prohlížečů Mozilla Firefox (3.5 a výše), stejně jako u Internet Exploreru (verze 7,0 a výše) je již RSS čtečka k dispozici bez nutnosti cokoliv nastavovat či instalovat.

Ohodnoťte nás, Váš názor se počítá!

Podělte se s námi a ostatními uživateli, jak jste spokojeni s termínem dodání, komunikací, se zbožím samotným a službami které nabízíme. Na Vašem názoru nám záleží.


Hodnocení obchodu na Zboží.cz


Posílejte fotografie svých jezírek, hodnoťte okrasná jezírka ostatních, sdílejte svou radost s ostatními fanoušky

/