Krmivo pro ryby

Máme pro vás připravenou celou škálu krmiva a krmení pro ryby a koi kapry. Na výběr máte z několika druhů a variant: plovoucí krmivo, granulované krmivo, krmivo pro vybarvení ryb, krmení jednosložkové, krmení vícesložkové (rostlinné, živočišné složky), krmiva s vitamíny, proteinová krmiva, multivitamínové komplexy aj. Taktéž máme připravena větší balení krmiv i drobná balení krmení pro ryby a koi.

Krmivo a krmení pro ryby, koi kapry a jezírkové rybičky

Dodáváme kvalitní krmiva a krmení pro ryby od renomovaných výrobců. Tato krmiva pro jezírkové ryby mají vyvážené složení, což přispívá k posilování imunitního systému ryb. Kvalitní krmení pro ryby se vyznačuje dobrou mírou stravitelnosti, která zajišťuje minimální zbytek odpadů v jezírku, které vznikají při krmení ryb.

Krmné směsi pro ryby s velkým podílem vitamínů jsou dodávány zpravidla v podobě granulí. Krmiva pro ryby obsahují také účinnou látku Aquahumin, která je podporujícím prostředkem pro zvýšení odolnosti a zdraví jezírkových ryb a koi kaprů. Krmiva pro ryby jsou složena v převážné většině z více složek a obohacena vitamíny, což zajišťuje komplexní výživu pro jezírkové ryby. Živočišná složka krmení pro ryby je reprezentována zpravidla živočišnou moučkou, rostlinná složka pak obilovinami.

U krmení pro ryby si navíc můžete vybrat hned z několika velikostí granulí tak, aby bylo krmivo dobře stravitelné pro vaše ryby.

Doporučení pro krmení ryb

Krmení ryb je vhodné provádět intenzivněji především v jarní a podzimní části sezóny. Ryby se však nesmějí překrmovat, ideální je podávat takové množství krmiva pro ryby, které dokážou ryby spořádat cca do 5 minut po nasypání. Doporučuje se také krmit ryby spíše častěji po menších dávkách. Ryby pak díky vhodnému krmení nebudou mít zdravotní problémy a také se nebude tolik znečišťovat voda v jezírku. Rybám vždy podáváme tolik krmení, kolik ho během zmíněných 5 minut dokáží sníst – pokud ho rychle sní, můžeme přidat. Ideální teplota pro trávení potravy u ryb je 20 – 24 stupňů. Množství krmiva pro ryby by mělo být přibližně max. 30g na 10kg rybí osádky.

Zobrazit pokračování…

Skrýt text…

Produktů: 10

na stránku

stručný přehled  rozšířenou tabulku 

Nastavit vzestupně

Produktů: 10

na stránku

stručný přehled  rozšířenou tabulku 

Nastavit vzestupně

Ohodnoťte nás, Váš názor se počítá!

Podělte se s námi a ostatními uživateli, jak jste spokojeni s termínem dodání, komunikací, se zbožím samotným a službami které nabízíme. Na Vašem názoru nám záleží.


Hodnocení obchodu na Zboží.cz


Posílejte fotografie svých jezírek, hodnoťte okrasná jezírka ostatních, sdílejte svou radost s ostatními fanoušky

/