Videa

VIDEOGALERIE - zajímavá videa s tematikou zahradních jezírek, biotopů, koupacích i okrasných rybníčků. Hledáte-li videonávody, rady, tipy, postupy pro budování zahradních jezírek nebo videa s ukázkou péče o zahradní jezírka, pak jste na správném místě! Můžete vkládat svá videa se jezírkovou tématikou a tak sdílet radost i s jinými uživateli.


 

Nahrát Video


  • Souhlasím se zpracováním osobních údajů (ve smyslu GDPR) - více informací
    * Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajůNahrát Video

Čištění filtru a UV světla v jezírku

Zahradni-jezirko.cz


Filtrační systémy OASE CWS – Clear Water System

Filtrační systém pro zahradní jezírka OASE CWS – Clear Water System se snazší dosáhnout v průběhu celé sezony maximální biologické aktivity Vašeho jezírka a podpořit tak aktivní formou čistící schopnost jak filtru, tak samotné nádrže. Cirkulaci vody zajišťuje čerpadlo AquaMax eco CWS. U správně fungující jezírkové filtrace je pořádné čerpadlo, stejně jako u lidského těla, srdcem celého systému. Znečištěná vody z nádrže odchází do jezírkového filtru FiltoMatic. Samotný filtr s integrovanou UV lampou dokáže v předem daných intervalech čistit proplachem vnitřní filtrační náplně a odstraňuje tak hlavní zdroj fosfátů – zdroje vláknitých řas. Skimmer Swimskim CWS dokáže více, než jako ostatní skimmery sbírat nečistoty z jezírka. Díky konstrukci dokáže pohonné čerpadlo umístěné ve skimmeru zároveň přisávat vzduch a zajistit výborné prokysličení vody a cirkulaci vody v jezírku. Abnormálně vysokou míru prokysličení zajišťuje i na první pohled jednoduchá vzduchovací koncovka OxyTex.


Jak pracuje kompletní filtrační systém BioPress Set

Filtrace BioPress zaručují čistou vodu a vytvářejí zdravé prostředí pro obyvatele rybníka.
Integrovaná UV lampa zajišťuje rychlé odstranění řas a patogenů z vody v rybníčku. Podívejte se názorně, jak BioPress set pracuje a vypadá.


Jak přezimují žáby

Toto krátké video o přezimování žab na Aljašce natočil britský kameraman Steve Downer na Denali pro seriál Žijící ráje.

Lesní žába (Rana sylvatica), přežije zimu v podzemí. Její tělo je kompletně zmrzlé, žába nevykazuje žádné známky dýchání nebo tlukotu srdce. Přirozená forma nemrznoucí směsi brání buňky žáby zevnitř před mrazem a poškozením tkáně. Na jaře žába taje a obnoví normální činnost.

Zahradni-jezirko.cz

Ohodnoťte nás, Váš názor se počítá!

Podělte se s námi a ostatními uživateli, jak jste spokojeni s termínem dodání, komunikací, se zbožím samotným a službami které nabízíme. Na Vašem názoru nám záleží.


Hodnocení obchodu na Zboží.cz


Posílejte fotografie svých jezírek, hodnoťte okrasná jezírka ostatních, sdílejte svou radost s ostatními fanoušky

/