Firma Nedes přináší na trh kvalitní a cenově dostupné výrobky v oblasti světelné techniky, použitelné v interiéru i exteriéru.  Světla dobře vypadají a přináší do zahrady opravdu jedinečnou a krásnou atmosféru nejen ve dne, ale především v noci, kdy se naplno rozvine efekt osvětlení.

Do sortimentu osvětlení patří podlahové a zahradní osvětlení s LED světelným zdrojem. Většina světel Nedes jsou dimenzována pro napětí 220V.

 

Světla jsou vyhotovena z nerezu, odolného plastu, nebo kombinací těchto materiálů.

 

Designové provedení a moderní vzhled osvětlení zaručí jedinečný a krásný vzhled na zahradě, v podlaze, ve schodišťových stupních, terasách, nebo na stěnách.

 

Podlahové osvětlení je od samotného názvu konstruováno a určeno pro instalaci do podlahy či stěn. Osvětlení má vysoký stupeň odolnosti, modely podlahových světel se liší tvarem, světelným tokem a barvou světla.

 

Zahradní osvětlení je určeno do zahrad, vybrané modely světel disponují zapichovacím trnem ke snadné instalaci do zahrady.

Zobrazit pokračování…

Skrýt text…

Produktů: 6

na stránku

stručný přehled  rozšířenou tabulku 

Nastavit vzestupně

Produktů: 6

na stránku

stručný přehled  rozšířenou tabulku 

Nastavit vzestupně

Ohodnoťte nás, Váš názor se počítá!

Podělte se s námi a ostatními uživateli, jak jste spokojeni s termínem dodání, komunikací, se zbožím samotným a službami které nabízíme. Na Vašem názoru nám záleží.


Hodnocení obchodu na Zboží.cz


Posílejte fotografie svých jezírek, hodnoťte okrasná jezírka ostatních, sdílejte svou radost s ostatními fanoušky

/