OASE je synonymem vysoce kvalitních potřeb a prostředků pro zahradní jezírka, biotopy a koupací rybníčky. OASE patří k předním světovým producentům techniky pro zahradní jezírka a má zastoupení takřka po celém světě, ČR nevyjímaje.

Historie společnosti OASE sahá až do roku 1948, kdy se postupně z menší firmičky zabývající se opravou strojů stala silná značka na poli vodní techniky a jezírkových potřeb. OASE produkuje především profesionální čerpací a filtrační techniku. Sortiment produktů společnosti OASE je natolik rozsáhlý, že pamatuje nejen na profesionální řešení pro velká jezera a biotopy, ale poskytuje velký výběr produktů i pro malá zahradní jezírka. OASE je také značkou, která vsadila na kompletní péči o zahradní jezírka, tudíž se zaměřuje nejen na filtrační techniku, ale i na dodávky kvalitní vodní chemie, jezírkových osvětlení, skimmerů, jezírkových vysavačů a celé řady drobného doplňkového sortimentu – bazénové síťky, testery aj.

OASE myslí nejen na kvalitu, účinek a výkonnost svých produktů, ale snaží se také o celkovou šetrnost k přírodě. Tento přístup se projevuje především u jezírkové techniky, která je navržena pro úsporný provoz. Hlavním krédem společnosti OASE je neustálý vývoj a sebezdokonalování. Společnost OASE se vždy snažila a snaží, aby byla partnerem pro veškeré realizátory a majitele zahradních jezírek a poskytuje jim tudíž vše potřebné pro stavbu a bezproblémový provoz jejich rybníčků a jezírek. OASE, to je vášeň z vodních prvků v zahradě – je to síla vody, která dodává zahradě život.

Hlavní kategorie produktů OASE

 • Filtrační a potoční čerpadla OASE
 • Vodotrysky OASE
 • Podvodní světla a hladinové osvětlení OASE
 • filtrační sestavy (kompletní filtry a filtrace) OASE
 • Tlakové filtry OASE
 • Gravitační filtry OASE
 • Průtokové filtry OASE
 • Fontány a fontánová čerpadla OASE
 • UV lampy a předčišťovací filtrace OASE
 • Vodní chemie a přípravky pro úpravu vody OASE

Zobrazit pokračování…

Skrýt text…

Položky 118 z celkem 383

na stránku
Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

stručný přehled  rozšířenou tabulku 

Nastavit vzestupně

Položky 118 z celkem 383

na stránku
Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

stručný přehled  rozšířenou tabulku 

Nastavit vzestupně

Ohodnoťte nás, Váš názor se počítá!

Podělte se s námi a ostatními uživateli, jak jste spokojeni s termínem dodání, komunikací, se zbožím samotným a službami které nabízíme. Na Vašem názoru nám záleží.


Hodnocení obchodu na Zboží.cz


Posílejte fotografie svých jezírek, hodnoťte okrasná jezírka ostatních, sdílejte svou radost s ostatními fanoušky

/