Italská značka produktů PROJECT je zaměřena na doplňky a potřeby pro zahradní jezírka, koupací přírodní rybníčky a bazény. PROJECT je vysoce kvalitní řadou jezírkových čerpadel, filtrů a filtrací pro bazény a rybníčky. Značka PROJECT se na evropských trzích pohybuje již řadu let a je známá především jako distributor prostředků pro zahradní jezírka za přijatelnou cenu.

PROJECT začínala jako producent akvaristické techniky, postupně se však značka PROJECT začala více orientovat na oblast malých zahradních rybníčků a poté plně rozvinula své aktivity a především rozšířila portfolio výrobků pro oblast biotopů, zahradních jezer, bazénů a rybníků. Kvalita výrobků značky PROJECT vychází z dlouhodobých aktivit odborného vývoje a výzkumu v oblasti vysoce kvalitní techniky pro zahradní jezírka. I z tohoto důvodu patří značka PROJECT k nejkvalitnějším producentům prostředků pro zahradní jezera.

Kompletní nabídka výrobků PROJECT zahrnuje:

  • Tlaková filtrace PROJECT
  • Spádová filtrace PROJECT
  • UV-C sterilizace PROJECT
  • Jezírková čerpadla PROJECT
  • Jezírkové fontány PROJECT

Zobrazit pokračování…

Skrýt text…

Výběru neodpovídá žádná položka.

Sdílejte s přáteli

Ohodnoťte nás, Váš názor se počítá!

Podělte se s námi a ostatními uživateli, jak jste spokojeni s termínem dodání, komunikací, se zbožím samotným a službami které nabízíme. Na Vašem názoru nám záleží.


Hodnocení obchodu na Zboží.cz


Posílejte fotografie svých jezírek, hodnoťte okrasná jezírka ostatních, sdílejte svou radost s ostatními fanoušky

/