Firma TMC (Tropical Marine Centre) je předním evropským dodavatelem produktů pro zahradní jezírka, rybníčky a biotopy. TMC se řadí k hlavním dodavatelům pro oblast akvárií a akvarijní techniky.  TMC známe především jako dodavatele UV lamp pro zahradní jezírka. Z dalších vysoce kvalitních produktů, které TMC vyrábí, je třeba zmínit:

  • TMC filtry, filtrační systémy (biologické filtrace, mechanické filtrace
  • TMC UV filtrace pro zahradní jezírka
  • TMC vytápěcí a chladicí systémy pro zahradní jezírka
  • TMC testovací soupravy, testery
  • TMC krmiva a vitamíny
  • TMC světla a osvětlení pro jezírka
  • TMC akvária a akvarijní techniku

TMC UV filtrace

TMC patří k hlavním výrobcům výkonných UV filtračních systémů pro zahradní jezírka a rybníčky, které produkuje již od 70. let minulého století. TMC UV filtrace jsou založeny na ultrafialovém záření ve vlnové délce 254 nanometrů, což velmi účinně pomáhá při zastavení růstu řas. TMC filtrace využívají při čištění ultrafialovou zářivku, která je umístěna v UV jednotce. Zářič dokáže eliminovat pouze organismy, které projdou okolo zářiče. Ostatní žádoucí bakterie na dně a vodních rostlinách zůstávají.

TMC UV lampy jsou charakteristické kvalitou, dlouhodobou výdrží, velkou účinností a dostatečným průtokem. TMC UV zářič soustřeďuje jednobuněčné organismy do velkých shluků, které jsou odchytávány ve filtraci. TMC UV filtrace je daleko účinnější a šetrnější než jiné běžné prostředky čištění. UV TMC lampy fungují tak, že voda je nasávána sacím filtračním zařízením či čerpadlem, které je aplikováno před UV lampou.

Zobrazit pokračování…

Skrýt text…

Výběru neodpovídá žádná položka.

Ohodnoťte nás, Váš názor se počítá!

Podělte se s námi a ostatními uživateli, jak jste spokojeni s termínem dodání, komunikací, se zbožím samotným a službami které nabízíme. Na Vašem názoru nám záleží.


Hodnocení obchodu na Zboží.cz


Posílejte fotografie svých jezírek, hodnoťte okrasná jezírka ostatních, sdílejte svou radost s ostatními fanoušky

/