Ubbink patří k předním evropským producentům techniky a potřeb pro zahradní jezírka a rybníky. Mezi produkty, které Ubbink dodává, patří především jezírková čerpadla a filtrace. Společnost Ubbink má výrobní základnu v Alkmaaru, odkud distribuuje veškeré prostředky a techniku pro zahradní jezírka téměř do všech evropských zemí.

Původním sortimentem značky Ubbink byly formované vložky pro zahradní jezírka, později se Ubbink přeorientoval na celkový sortiment produktů pro rybníky a jezírka. U potřeb pro stavbu jezírek však Ubbink zůstal i nadále, jen rozšířil rozsah svých produktů mimo jiné o prostředky pro zajištění kvalitní a čisté vody a zdravého prostředí pro jezírkové ryby a vodní rostliny.

Ubbink věnuje maximální pozornost kvalitním vodním podmínkám v jezírku – z tohoto důvodu se Ubbink orientuje na produkci inovativních filtrů a výkonných čerpadel. Ubbink však nezapomíná také na dekorační prvky pro zahradní jezírka, neboť jeho krédem je komplexní servis pro zahradní jezírka právě včetně rozmanitých jezírkových dekorací a vodních prvků.  Mezi těmito produkty najdete jezírkové osvětlení, vodopády, fontány a další doplňkové příslušenství.

Zobrazit pokračování…

Skrýt text…

Položky 118 z celkem 70

na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

stručný přehled  rozšířenou tabulku 

Nastavit vzestupně

Položky 118 z celkem 70

na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

stručný přehled  rozšířenou tabulku 

Nastavit vzestupně

Ohodnoťte nás, Váš názor se počítá!

Podělte se s námi a ostatními uživateli, jak jste spokojeni s termínem dodání, komunikací, se zbožím samotným a službami které nabízíme. Na Vašem názoru nám záleží.


Hodnocení obchodu na Zboží.cz


Posílejte fotografie svých jezírek, hodnoťte okrasná jezírka ostatních, sdílejte svou radost s ostatními fanoušky

/