ZAHRADNÍ JEZÍRKO

zahradni-jezirko

Výrobce  ZAHRADNÍ JEZÍRKO - pod touto značkou jsou prodávány především vodní rostliny z vlastní produkce. Jedná se o vlastní značku produktů vycházejících z naší zkušenosti s tvorbou jezírek a péčí o přírodní koupací nádrže a bazény.

ZAHRADNÍ JEZÍRKO jako produktová značka

ZAHRADNÍ JEZÍRKO je samostatnou produktovou značkou, která je registrovaná. Pod touto značkou produkujeme především kvalitní vodní rostliny všech druhů, bahenní rostliny a jezírkovou květenu jako takovou.  Značka ZAHRADNÍ JEZÍRKO je založena na rodinné tradici, která vychází z rodinného zahradnictví, které se orientuje nejen na produkci vodních rostlin, ale pěstuje všechny druhy suchomilných i vlhkomilných rostlin. Díky tomu patří značka ZAHRADNÍ JEZÍRKOnejvětším producentům vodních rostlin v ČR, navíc tyto rostliny jako jedni z mála umožňujeme objednat na internetu.

Značka ZAHRADNÍ JEZÍRKO dala vzniknout také vlastní řadě vodní chemie, která v sobě spojuje odborné znalosti získané v průběhu více jak dvacetiletého působení v oblasti péče o jezírka a biotopy. Na čistou vodu v zahradním jezírku jsme odborníci a dosahujeme vynikajících výsledků, neboť používáme vlastní vodní chemii, která respektuje přirozené podmínky v jezírku a staví na dlouholetých odborných znalostech vodních procesů v jezírku.

Zobrazit pokračování…

Skrýt text…

Položky 118 z celkem 126

na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

stručný přehled  rozšířenou tabulku 

Nastavit vzestupně

Položky 118 z celkem 126

na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

stručný přehled  rozšířenou tabulku 

Nastavit vzestupně

Ohodnoťte nás, Váš názor se počítá!

Podělte se s námi a ostatními uživateli, jak jste spokojeni s termínem dodání, komunikací, se zbožím samotným a službami které nabízíme. Na Vašem názoru nám záleží.


Hodnocení obchodu na Zboží.cz


Posílejte fotografie svých jezírek, hodnoťte okrasná jezírka ostatních, sdílejte svou radost s ostatními fanoušky

/