Osvětlení Garden Lights 12V

LED osvětlení
LED osvětlení
Halogenové osvětlení
Halogenové osvětlení
Příslušenství pro osvětlení
Příslušenství pro osvětlení
Světelné zdroje
Světelné zdroje

Holandská společnost Garden Lights patří mezi nejlepší výrobce zahradního osvětlení.  Pokud se chystáte vybavit Vaši zahradu osvětlením, tak si rozhodně nechte doporučit produkty od společnosti Garden Lights. Světla má svůj osobní charakter s jedinečným vzhledem, která budou nejen estetickým prvkem, ale svojí různorodou svítivostí promění Vaší zahradu v kouzelné místo, kde se budete ve večerních hodinách cítit příjemně.                                                                             

Samozřejmostí Garden Lights je dlouhá životnost všech světelných produktů, doplněná velkou odolností proti povětrnostním vlivům a garantovanou pokročilou rezistenci proti nárazu, vlhkosti a silnému mrazu.

Mezi základní typy světel Garden Lights patří:

V kategoriích LED osvětlení najdete převážně bodová svítidla, která svým charakterem (světelným výkonem) najdou především použití při nasvícení různých zákoutí, zahradní vegetace a různých dekoračních prvků. Naopak halogenová svítidla najdou své využití především při nasvícení účelových míst, jako jsou různé příjezdové cesty, chodníčky, terasy, jezírková mola atd.

Velký výběr zahradního osvětlení

Garden Lights svým všestranným a velkým sortimentem zahradních světel, dokáže nabídnout každému zákazníkovi to nejlepší podle jeho přání. Platí tvrzení, že jakékoliv zahradní osvětlení, které si dokážete představit, najdete u Garden Lights v nabídce. Nabídka různorodých typů světel je vysoká a najdete mezi nimi opravdové skvosty, jako je rustikální styl, moderní design, až po industriální či klasickou podobu světel. Mezi naši nabídku patří:

  • Sloupová svítidla
  • Spotová svítidla
  • Nástěnná svítidla
  • Vestavná a zápustná svítidla

Zahradní osvětlení Garden Lights používá velmi kvalitní materiálů jako je nerez, sklo, hliník, odolný plast. Najdete celá nerezová svítidla, ale i různé kombinace materiálů, které mají svůj jedinečný design.

Většina zahradního osvětlení Garden Lights je dimenzovaná pro napětí 12V, což zaručuje velmi bezpečný provoz i v koupacích jezírkách. Velkou výhodou je instalace bez nutnosti zakopávání přívodních kabelů pro světelné zdroje. Samostatné zapojení světel je také velmi jednoduché a praktické, a to díky systému Plug&Play.

V případně osvětlení Garden Lights máte na výběr z velkého množství světelných barev. K řízení barevných cyklů i k celkovému ovládání systému zahradního osvětlení můžete použít časovače a ovládací moduly, které Garden Lights dodává jako příslušenství společně s kabely a zdroji napájení.

Pomůžeme vám vybrat konkrétní svítidla nebo sestavit kompletní systém zahradního osvětlení. Pokud se přesně nevyznáte v jednotlivých parametrech a charakteristikách osvětlení, pak jsme vám k dispozici, stačí nás kontaktovat.

Zobrazit pokračování…

Skrýt text…

Položky 118 z celkem 45

na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

stručný přehled  rozšířenou tabulku 

Nastavit vzestupně

Položky 118 z celkem 45

na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

stručný přehled  rozšířenou tabulku 

Nastavit vzestupně

Ohodnoťte nás, Váš názor se počítá!

Podělte se s námi a ostatními uživateli, jak jste spokojeni s termínem dodání, komunikací, se zbožím samotným a službami které nabízíme. Na Vašem názoru nám záleží.


Hodnocení obchodu na Zboží.cz


Posílejte fotografie svých jezírek, hodnoťte okrasná jezírka ostatních, sdílejte svou radost s ostatními fanoušky

/