Halogenové osvětlení

Halogenové svítidla mají v zahradách své zastoupení. Jsou velmi praktická, svoji jedinečnou barvou a intenzitou světelného toku najdou využití při nasvícenípříjezdovýchcest a chodníčky, kde je zapotřebí dobré viditelnosti. Dokáží vytvořit i tajuplné místo v různých zákoutí zahrady, kde se hodí bodová svítidla pro efektivní nasvícení různých okrasných dřevin. Halogenová svítidla lze použít pro nasvícení odpočinkových míst, jako jsou pergoly a tím si vytvořit ideální místo k odpočinku s přáteli.

Využit halogenových svítidel

S jistotou můžeme říct, že halogenové svítidlo je velmi výkonné na světelný tok, ale i na vyšší spotřebu. Technologie LED zahradních svítidel zaručuje velmi nízkou spotřebu, ale už ne tak dostatečný výkon světelného toku jak je tomu u halogenových světel. Proto se halogenová světla používají jako prvek, kde světlo opravdu potřebujeme, a které nám budou sloužit každý večer. Nejčastější použití nalezneme:

  • Nasvícení teras a relaxačních míst
  • Nasvícení krytých stání
  • Nasvícení příjezdových cest, chodníčků, vstupů a schodišť
  • Nasvícení větších okrasných dřevin                                                                                              

Přednosti halegenových svítidel Garden Lights

Halogenová svítidla od společnosti Garden Lights se vyznačují velmi dobrým zpracování, kde jsou použity kvalitní materiály, jako jsou např. nerezová ocel, plast a sklo. Díky těmto materiálům je zaručena dlouhá životnost a odolnost vůči mechanickému poškození a vlivů počasí. Tato světla jsou napájená bezpečným 12V napětím a jejich instalace je velice jednoduchá.

Zobrazit pokračování…

Skrýt text…

Výběru neodpovídá žádná položka.

Ohodnoťte nás, Váš názor se počítá!

Podělte se s námi a ostatními uživateli, jak jste spokojeni s termínem dodání, komunikací, se zbožím samotným a službami které nabízíme. Na Vašem názoru nám záleží.


Hodnocení obchodu na Zboží.cz


Posílejte fotografie svých jezírek, hodnoťte okrasná jezírka ostatních, sdílejte svou radost s ostatními fanoušky

/