Sloupová svítidla

Sloupové osvětlení je nejčastějším prvkem v zahradách. Lze říct, že v každé zahradě najdeme nějaké sloupové osvětlení. Jedná se o velmi praktické osvětlení, díky kterému lze dokonale osvětlit příjezdové cesty, chodníčky, okolí kolem pergol atd.

Při výběru sloupového osvětlení je třeba dbát na výšku a účel osvětlení. Každé sloupové světlo má svůj charakter, ať už se jedná o výšku a výkon světelného zdroje. Můžeme např. říct, že při nasvícení okolí pergol použijeme sloupové svítidlo s menším výkonem a při nasvícení příjezdové cesty, kde je zapotřebí dobré viditelnosti použijeme sloupové svítidlo s vyšším výkonem.

Každé svítidlo pro venkovní použití je vyrobeno z velice kvalitních materiálů odolných vůči nepříznivému počasí a UV záření.

Každé svítidlo v našem sortimentu je jedinečné. Ať tvarem, svítivostí či použitých materiálů, mezi které patří sklo, plast, hliník a nerez.

Najdete u nás prověřené a osvědčené kusy zahradních lamp. Reference máme od našich zákazníků, zahradních architektů a realizátorských firem.

Zobrazit pokračování…

Skrýt text…

Produktů: 9

na stránku

stručný přehled  rozšířenou tabulku 

Nastavit vzestupně

Produktů: 9

na stránku

stručný přehled  rozšířenou tabulku 

Nastavit vzestupně

Ohodnoťte nás, Váš názor se počítá!

Podělte se s námi a ostatními uživateli, jak jste spokojeni s termínem dodání, komunikací, se zbožím samotným a službami které nabízíme. Na Vašem názoru nám záleží.


Hodnocení obchodu na Zboží.cz


Posílejte fotografie svých jezírek, hodnoťte okrasná jezírka ostatních, sdílejte svou radost s ostatními fanoušky

/