Příslušenství pro osvětlení

Když už máte vybrané své zahradní osvětlení, které vám bude sloužit k nasvícení různých cestiček, keřů, nebo jako dekorační prvek pro zpříjemnění pohody ve večerních chvílích. V tu chvíli nastává otázka, jak vlastně instalace zahradního osvětlení probíhá?

Instalace zahradních světel

Jenám jasné, že každé zahradní osvětlení potřebuje elektrické napájení ze sítě, aby mohlo vůbec fungovat, teda pokud se nejedná o nějaký solární set, který je oproštěn od elektrické sítě.

V první řadě je důležité zvolit napájecí zdroj 12V, který bude naše světla napájet energií. Důležitým faktorem je jak silný zdroj budeme potřebovat. Zahradní světla mají různý příkon a budeme mít v zahradě určitě víc jak jedno světlo. Příkon světel se udává ve Watech a je důležité tyhle údaje z každého světla sečíst dohromady a podle výsledné cifry zvolíme napájecí zdroj. Např. máme vybraných 6 světel, každé z nich má příkon 12V 10W. Po sečtení příkonů nám vznikne cifra 60W. Teď víme, že můžeme koupit napájecí zdroj 12V 60W. Pokud hodláte do budoucna rozšířit svoji zahradu o další svítidla, tak je třeba podle výpočtů koupit silnější transformátor.

Už máme vybraný transformátor a můžeme postoupit k dalšímu kroku, což jsou napájecí kabely a konektory. V našem sortimentu naleznete různé délky kabelů s potřebnými koncovkami, jako jsou T-kusy, odbočky, atd. Veškeré koncovky jsou vybaveny technologií Plug and Play, která se vyznačuje velmi kvalitním spojením a jednoduchou instalací.  Je samozřejmě kompatibilní s naší další nabízenou značkou příslušenství LightPro.

Kabely a spojovací materiály jsou vyrobeny s velmi kvalitních materiálů a zaručují bezpečný spoj. Lze je umístit i do země a tím docílíme neviditelného rozvodu elektrické energie k zahradním svítidlům.

V našem sortimentu najdete další rozšiřující doplňky k zahradnímu osvětlení, jako je:

  • Dálkové ovládání a přijímač
  • Čidla pohybu
  • Programovatelný soumrakový senzor pro automatické ovládání světel

Zobrazit pokračování…

Skrýt text…

Produktů: 16

na stránku

stručný přehled  rozšířenou tabulku 

Nastavit vzestupně

Produktů: 16

na stránku

stručný přehled  rozšířenou tabulku 

Nastavit vzestupně

Ohodnoťte nás, Váš názor se počítá!

Podělte se s námi a ostatními uživateli, jak jste spokojeni s termínem dodání, komunikací, se zbožím samotným a službami které nabízíme. Na Vašem názoru nám záleží.


Hodnocení obchodu na Zboží.cz


Posílejte fotografie svých jezírek, hodnoťte okrasná jezírka ostatních, sdílejte svou radost s ostatními fanoušky

/