Světelné zdroje

Veškerá světla námi nabízená mají možnost výměny světelného zdroje až na pár typů, mezi které patří např. LED halogeny. Výměnou světelného zdroje se budete zabývat tehdy, když vám světelný přestane svít, nebo v případě potřeby jiného spektra svícení. Důležitým bodem v případě nefungujícího světelného zdroje jako první zkontrolujeme transformátor a veškerou kabeláž vedoucí k osvětlení. Tím můžeme předejít zbytečnému nákupu světelného zdroje.

 

Sortiment nabízených světelných zdrojů

V našem sortimentu nabízených náhradních světelných zdrojů najdete všechny různé typy. Ať už se jedná o barevné spektrum barvy (teplá, studená, bílá, modra), tak i mnoho kompatibilních patic, mezi které patří:

  • G4
  • Gu 5.3
  • WAGO
  • T15

V nabídce najdete i speciální světelný LED RGB světelný zdroj. Díky LED technologii RGB má tento typ světelného zdroje 16 barev, které lze plnohodnotně ovládat dálkovým ovladačem. Dálkový ovladač má více funkcí, mezi které patří stmívání, ovládání více světel a 4 přednastavenými funkcemi (strobe, flash, atd.)

Výměna světelného zdroje

Samotná výměna světelného zdroje u světel je vždy jednoduchá, tak aby jí zvládl obyčejný laik. Liší se jen rozebráním světla, protože každé světlo má svoji unikátní konstrukci. Při výměně světelného zdroje je třeba dbát na správnou demontáž i opětovné složení. Při nesprávné výměně se může stát, že světlo nebude složeno jak má a tím se nám dostanou do světla různé nečistoty a hlavně nežádoucí voda.

Zobrazit pokračování…

Skrýt text…

Produktů: 10

na stránku

stručný přehled  rozšířenou tabulku 

Nastavit vzestupně

Produktů: 10

na stránku

stručný přehled  rozšířenou tabulku 

Nastavit vzestupně

Ohodnoťte nás, Váš názor se počítá!

Podělte se s námi a ostatními uživateli, jak jste spokojeni s termínem dodání, komunikací, se zbožím samotným a službami které nabízíme. Na Vašem názoru nám záleží.


Hodnocení obchodu na Zboží.cz


Posílejte fotografie svých jezírek, hodnoťte okrasná jezírka ostatních, sdílejte svou radost s ostatními fanoušky

/