Osvětlení Nedes 220V

LED podlahová svítidla
LED podlahová svítidla
LED zahradní svítidla
LED zahradní svítidla
Příslušenství
Příslušenství

Zahradní osvětlení od společnosti Nedes se vyznačuje kvalitním zpracováním a cenově dostupným výrobkem ve světelné technice s použitím v interiéru i exteriéru. Každé zahradní světlo má svůj jedinečný vzhled a světelný tok, který promění zahradu v neodolatelné místo plné pozitivní energie.

Do našeho sortimentu osvětlení patří z větší části podlahové a zahradní osvětlení s LED technologií. Větší těchto světel je dimenzována pro napětí 220V. Světla se vyrábí z kvalitních materiálů, jako je nerez, či plast.

Bodová světla určená k zapouštění do země a stěn jsou konstruována tak, aby jejich instalace byla velmi pohodlná a světlo po nainstalování vypadalo jedinečně. V naší nabídce najdete spoustu tvarů ať už jsou to kruhy nebo čtverce.

Osvětlení do zahrad je konstruováno opět kvalitně, tak aby byla instalace co nejjednodušší, proto má spousta světel zapichovací trn do země.

Zobrazit pokračování…

Skrýt text…

Produktů: 6

na stránku

stručný přehled  rozšířenou tabulku 

Nastavit vzestupně

Produktů: 6

na stránku

stručný přehled  rozšířenou tabulku 

Nastavit vzestupně

Ohodnoťte nás, Váš názor se počítá!

Podělte se s námi a ostatními uživateli, jak jste spokojeni s termínem dodání, komunikací, se zbožím samotným a službami které nabízíme. Na Vašem názoru nám záleží.


Hodnocení obchodu na Zboží.cz


Posílejte fotografie svých jezírek, hodnoťte okrasná jezírka ostatních, sdílejte svou radost s ostatními fanoušky

/